Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Legfurcsább dolog, ami miatt...

Legfurcsább dolog, ami miatt megszakadt a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Személyes vagy internetes beszélgetőpartner volt az illető?

Mióta beszéltetek?

Min különböztetek össze vagy miért nem folytatódott a beszélgetés?

Esetleg mi volt a legfurcsább ilyen eset, amiről hallottál?


2017. aug. 4. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neten elkezdtem ismerkedni egy sráccal és egyszer szóba került egy barátnőm és kiderült, van pár közös tulajdonságuk, de ennyi. Ráadásul a lánynak van barátja, akivel 3 éve vannak együtt és ezt is mondtam a fiúnak, mégis onnantól kezdve minden nap, mikor beszéltünk, elkezdett róla kérdezgetni, hogy és amúgy ez a barátnőm hogy van, meg ilyesmi. És egyszer kiakadtam, ugyanis történt velem valami, ami miatt nagyon magam alatt voltam és elmeséltem a fiúnak és arra számítottam, majd ír pár kedves szót vagy ilyesmi, erre a reakciója: Ohh értem, az rossz. A barátnőd hogy van?

Ezzel tényleg rohadtul felidegesített és megmondtam neki, hogy kezdjük ott, hogy neki van barátja, amit említettem is egyszer, másrészt szerintem elég nagy bunkóság, hogy velem ismerkedik és nem is az érdekli, velem mi van, hanem a barátnőm, akiről egyetlen egyszer meséltem neki..Mire azt válaszolta, hogy hát ő amúgy se akart attól a lánytól semmit, de amúgy ha akarna is, mi közöm lenne hozzá?

És még ezek után ő tiltott le engem mindenhonnan meg ő érezte magát megsértve..

2017. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Két eset. Volt egy barátom, akivel tök jól eldumáltunk.

Egyszer szóba került a zene, majd így szólt: Ha te Iron Maident hallgatsz, akkor én többet nem szólhatok hozzád!

A másik egy csaj: - Ne haragudj, de nekem a tanulásra kell összpontosítanom.

Ekkor kezdődött a vakáció, és 3 nap múlva láttam egy sráccal csókolózni.

2017. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Baráti társaságon keresztül egy diszkóban jött oda hozzám a csaj és beszélgettünk, utána másnap hívott, már tudtam hogy járna velem, elmentünk autózni délután, elvittem egy kedvenc helyemre ahova szeretek járni beszélgetés közben megkérdeztem nem zavarja-e ha csinálnék egy füves cigit, először csak nézett azt hitte hülyéskedek, aztán innen ment is a balhé, ő normális jó fej srácnak ismert meg, ebből nem kér.


Mondtam neki hogy gondolkozz el azon 17 évesen hogy hány olyan 20-22 éves csávóval tudnál ismerkedni akinek ennyi idősen jó munkája van, autóval jár még wc-re is mert megteheti, az mivel jobb amikor szar tizenévesek a szülővel vetetett telefont mutogatják, életükben nem dolgoztak érte 5 percet sem, és te a füves cigin kombinálsz, mondtam neki hogy innen hazamegyünk, nálatok megállok, és ezek után gondolkodj el azon amit mondtam.


Innentől pár nap szünet volt, én már aznap este úgy jöttem el a házuk elől hogy ez van, nem passzoltunk egymáshoz. Azt követő héten felhívott hogy szeretne találkozni, utána kifejtette hogy neki az a helyzet kicsit idegen, és fél mert nem tudja hova tenni a dolgokat

Ráhagytam, mondtam neki hogy még fiatal vagy, keress olyat aki szerinted jóra való, és felejtsük el az egészet.


Bár nézegettem még facen sokáig őt, és pár hónap után láttam is a "választottját" akiről bebizonyosodott amit mondtam, kis szaros aki játssza magát.

25F

2017. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Eloben pl ahelyett hogy megcsokolna inkabb a neten kerdezi randi után hogy ha legkozelebb talalkozunk megcsokolhat e.

Nekem annyira lehozo az ilyen hogy azt irtam hogy nem. (Pedig szivesen vettem volna ha eloben hajt rám.az ilyen bizonytalan irkalos pasik akik a tettek mezejere sem mernek kerdes nelkul lepni)borzaszto lehozok.

De azok is akik a neten fixálnák le az alkalmi kapcsolatot ahelyett hogy talalkoznank es kiderulne spontan van e magaval ragado kemia. Ez folyamat hogy kialakul e valami abbol lazabb lesz e kesobb több vagy nem.


De kb azokkal szunik meg leghamarabb a kapcsolat akik allandoan halogatják a talalkozast. Chatpartnerre nem szanok idot hogy lelevelezzuk az eletunket. Eloszor a vizsgakrol irunk aztan a munkahelyekrol meg nyugdijrol. Nincs ertelme.


Akiben erzem a hajtast pl tobbszor hiv randira mindig varja mikor erek ra, szoval akik valoban akarnak, azokkal foglalkozom csak. Akik elvannak mint hal a vizben es arrol itogatunk ki mit csinalt hetvegen meg ilyenek, az megy a levesbe.

2017. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*szoval akik eloben nem erzik a magàval ragado pillanatot vagy vágyat egy csokhoz, az minek irkal egyaltalan hogy megcsokhat e

Ez erzelmi alapon jon vagy a helyzet hozza, nem targyalok a neten errol.

2017. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen leírnék egy sztorit, de itt gyakorin beszélgettem az adott férfival, így nem szeretnék nagyon a részletekbe bocsátkozni, hátha felismei magát az illető, tehát akit érdekel a sztori, (amilyen bosszantó, legalább annyira vicces egyébként, legalább is szerintem) az írjon privátot, és megírom.

Nagyvonalakban annyit, hogy szimpatikusnak tűnt elsőre, egy tök furcsa okkal írt rám, a véleményemet kérdezte valamiről, nem értettem teljesen, na de mindegy.

Bár hirtelen föltett egy furcsa kérdést, (ezt a szokását a későbbiekben is alkalmazta) amelynek témájáról később nem bírt leakadni, néha nem is figyelt rá, hogy mit írok.

Amiben én hiszek, az én véleményemet egy dologról szapulta, gyakorlatilag lehülyézett. De az ő véleménye az szent volt természetesen.

Ennyit erről, nem szeretnék többet itt leírni róla.

2017. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább annyira vicces mint elszomorító, még abból az időszakból amikor rengeteget WoW- oztam (Word of Warcraft). Teljesen normálisan indult az a játszma is, míg nem egyszer rámírt egy másik játékos "hello, akasz ismerkedni egy részeg fsszal?" Okés, egyezzünk meg abban hogy én erre standard helyzetben nem válaszoltam volna de ezzel a stílussal kiváncsi voltam mi kerekedik ki az egészből (őszintén? társultam volna a trollkodáshoz mivel annak hittem). Hogy valóban részeg volt- e vagy sem, nem tudom de talált a szó, de eljött az életemnek azon szakasza amikor megutáltam a játékot (új kiegészítő- MoP BROAF) de addigra olyan jó levelezőtársak lettünk hogy nem bírtam csak úgy otthagyni, ajánlottam hogy írjunk facen. Nos.. igazából ez volt a kereszt mivel innentől már folyamatosan azzal vádolt hogy otthagytam, de ha ezt megemésztettem is azt nem tudtam hogy határozott tíltásom ellenére küldött egy képet a tulajdon... szerszámáról. Valamért nem bírta felfogni hogy a barátom (nem úgy mint pár), szeretem a maga módján és nem, nem undorodom azzal tőle ha nem tekintem meg.
2017. aug. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!