Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Punkok, Rockerek, Hippik,...

Punkok, Rockerek, Hippik, Gothok más szubkulturába tartozok stb. Hol tömörültök?

Figyelt kérdés
Helyek érdekelnek, ahol meglehet találni titeket:)

2017. aug. 11. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Interneeet QTQ

Amúgy régen a helyi közösséggel mászkáltam, de úgy vettem észre, hogy egyénileg jobban tudom fejleszteni magam, szóval egy ideje nem tömörülök sehol. Mindenhol megfordultunk, volt, hogy kocsmáztunk, vagy teázóba mentünk, néha mozi/színház. Nem egy helyben üldögéltünk várva, hogy mások is velünk üldögéljenek.

2017. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igazából ezt én kérdeztem: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__8793..

Ennek kapcsán jött ez a kérdés.

2017. aug. 11. 16:04
 3/8 A harmadik szem ***** válasza:

Eldugott, személyes és nyugis helyeken, mert ez passzol a szellemiségemhez (vagy ha úgy tetszik a szubkultúrámhoz).

Vagy hát nem értelek, mert honnan tudod, hogy ez milyen szubkultúra, meg ez alapján szeretnél megtalálni?

Mi érdekel?

2017. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen sehol, kis városban élek. Csendes,nyugis hely. Nincsenek hozzám hosonló fiatalok.
2017. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod válaszolok a kérdéseidre peiviben. Én speciel metalhead voltam/vagyok, már csak külsőn nem látszik meg, illetve de, csak a hosszú haj eltűnt, öltözet maradt. Punkokkal/rasztákkal/metálosokkal/rockerekkel és emosokkal lógtam elég sokáig, így sokat tudnék mesélni.

Egyébként a linkelt kérdésre válaszolva én nagyon örülök neki, ha random odajönnek emberek. :)

18/F

2017. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Firedoom ***** válasza:

Hehe megint egy kerdes xD szoval hol tomorulunk? Nalunk van egy igen kis rock kocsma ott vannak eleg szep szammal, de ha teged a "kulturalt ital fogyasztassal jaro mellyenszanto tarsalgas" nem erdekel akkor marad a net.

Egyeb esetekre ott van a szerencse. Manapsag rohadt ritkan lehet osszefutni az emlitett szubkultura kepviseloivel, de ha egyet talalsz es szoba allsz vele akkor o nagyon szivesen bemutat a tobbieknek. Engem pl a pesti tuzijatekra hivott meg nemreg egy teljesen random rocker srac miutan megkerdeztem hol vette a mellenyet.

Ha nem akarsz csodara varni akkor probalkozz koncerten vagy jard a varost nyitott szemmel. Sokszor egy egyszeru mjornir nyaklanc az egyetlen amibol rajosz, hogy az illeto metalos. En se jarhatok mindenhova feketeben, ivo szaruval

2017. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leginkább otthon vagyok, sajnos nincsenek igazán barátaim így nincs hova mennem. :(
2017. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én rocker lány vagyok, nekem is írhatsz privátot, ha van kérdésed :D
2017. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!