Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti rossz néven veszitek ha...

Ti rossz néven veszitek ha közlekedési eszközön beszélgetést kezdeményeznek veletek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 15:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pont ma mentem éppen haza, leülök egy kellemes kis helyre a vonaton, végre olvashattam a mangámat, majd oda jön egy bácsi és mutogat valami egyházi szórólapot vagy mit. Finoman mondtam, hogy bocsi de nem érdekel....erre vagy 10 percig mondta és mondta, hogy szar a világ, a háború miatt éheznek az emberek, stb. Én meg nem tudtam mit csinálni csak csendben hallgatni mìg abba nem hagyta és vissza nem ült a helyére.


Na az ilyet utálom. És mindig betalálnak az ilyen emberek, pedig még csak rájuk se nézek.

Amúgy szìvesen beszélgetnék normális emberekkel akiktől nem kapok idegbajt. De sajnos csak negatìv tapasztalatom volt eddig.

2017. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenhol rossz néven veszem. Nem dísznek van a fülemben fülhallgató, és nem azért veszek fel egyértelműen zárkózott, mindenkitől elhatárolódó testtartást, mert minden vágyam vadidegenekkel beszélgetni.
2017. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, jobb szeretek a fárasztó munkanap után zenét hallgatni, írni vagy olvasni :)
2017. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!