Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért nem kezdeményez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem kezdeményez? Nem rossz nekik, hogy kénytelenek beérni azokkal akik kezdeményeznek náluk? Elesnek egy csomó lehetőségtől, ha csak abból a szűk kisebbségből válogatnak.

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 07:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
74%

A vadászat a fréfi dolga.

Halálra unnám magam, ha csak jönnének a csajok és semmit sem kéne érte tennem. Abba mi a kihívás??

2016. jún. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
65%
Egyik kapcsolatom előtt sem akartam párt, szóval jó hogy nem vadászgatok. Ha olyan jön aki megfelelő, azzal belemegyek a kapcsolatba. Ennyi.
2016. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
78%
Én amikor kezdeményeztem,ha alakult is valami köztünk,nem lett jó vége. Szóval inkább többet nem...
2016. jún. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

1,2

A kezdeményezés még nem vadászat. Lehet azt finoman is csinálni. Én csak arról próbáltam beszélni, ha egy nő nem kezdeményez soha, akkor csak a maradék(akik nála kezdeményeznek) közül választhat. Sok nő mégis ezt az utat választja, aztán persze sír hogy nincs normális párja. Pedig nem sírni kellene, hanem nem a maradékból szemezgetni.

2016. jún. 1. 07:54
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményeznék, ha lenne olyan aki érdekelne.
2016. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
5, helyes :)
2016. jún. 1. 08:09
 7/47 anonim ***** válasza:
Nyíltan senkit nem hívok randira, de én kezdeményezek. Pont azért, amit írtál: nem várok arra a kevés srácra, aki kezdeményez, ha ezt tenném, nem lenne párom :D. Nem érem be mással, mint aki nekem kell, és semmi garancia, hogy az kezdeményez. Ha meg zavarja, hogy nő létemre ráírok, esetleg beszélgetést kezdeményezek, akkor amúgy sem jönnénk ki jól :D.
2016. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, mit értesz kezdeményezés alatt.

Én kezdeményezek beszélgetéseket a környezetemben levő normálisnak tűnő srácokkal, akikkel névről már ismerjük egymást. Vadidegenekkel viszont nem kezdeményezek, és randira sem hívok senkit.


Most már egyébként sem aktuális, mert már van párom (akivel szintén én kezdeményeztem az első nem formális beszélgetést, de ő kért meg, hogy járjunk.)

2016. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
A nőknek is egy kezdeményezés kártyájuk, csak az nem úgy néz ki, ahogy a férfiaké! Abban pont az a lényeg, hogy úgy kerülünk képbe, hogy a férfi higgye azt, hogy ő tette meg az első lépést!
2016. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
9, ok, de ez nem minden nőre igaz. Itt is van aki nem kezdeményez (2,3, és 8 is max beszélgetést, amivel sokra nem megy persze, beszélgetni mindenki szokott ellenkező neművel, ha mással nem a bkv ellenőrrel :D). Szóval, értem amit írtál, de ez sok nőre nem igaz. Sok nő tényleg megelégszik a maradékkal. Persze ez legyen az ő bajuk.
2016. jún. 1. 08:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!