Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak olyan fórumok, ahol...

Vannak olyan fórumok, ahol értelmes tinikkel beszélgethetek?

Figyelt kérdés
Ez így kicsit furcsán hangzik, szóval kifejtem. 17 vagyok, kisebb lelki válságban stb és tök jó lenne velem hasonló korú, hasonló helyzetben levő emberekkel értelmesen beszélgetni. Nem csak a problémákról, hanem bármiről. Tudom most felmerülhet bennetek a kérdés hogy miért nem a barátaimmal beszélgetek meg miért nem élőben ismerkedek. Beszélek s barátaimmal és úgy ahogy élőben is ismerkedek ha tehetem. De az van, hogy tök jó lenne olyanokkal is kitárgyalni ezeket akiket nem ismerek. Lehet ez fura de úgy érzem talán segíthetne. Illetve hozzátenném, hogy se nem barátok, se nem pasi keresése céljából szeretném ezt. Egyszerűen csak király lenne ha lenne olyan hely, ahol megértő, normális tinédzserek beszélgethetnek egymással online. Szóval ha valaki tud ilyesmit akkor megköszönném ha mesélne róla

2017. aug. 18. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.:D

15L

2017. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Itt is vannak értelmesek, de nehéz megtalálni. Nem reklámozom magam, csak mondom :D Külön "értelmesek fóruma" nincs.
2017. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!