Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek akik direkt úgy közlekednek hogy ne lehessen elférni mellettük?

Figyelt kérdés
Tehát vagy az út közepén kolbászol csigatempóban(természetesen ha megkéred hogy engedjen előre mert sietsz akkor jön az agresszív felháborodás) vagy le akar szorítani a járdáról. Konkrétan olyan is volt hogy bicóval mentem az út szélén,tehát annál jobban már nem tudtam lehúzódni a csávó meg mintha rivalizálni akart volna és direkt úgy ment hogy alig tudtam elkerülni hogy ne jöjjön nekem. Ő mellette volt egy országútnyi hely mégis úgy ment el mellettem hogy majdnem összeértünk. Ilyenkor az ilyen mit érez? Megakarja mutatni hogy itt ő a nagybetűs férfi,az alfahím,vagy miért?
2017. aug. 19. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó mondatod a válasz,vagy esetleg csak szimplán hycomat a tag.
2017. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Az én agyam is feltudja pumpalni rendesen😂 ilyenkor duhrohamot tudnek kapni mikor sietnek es elottem megy valaki akit kikerulni nem lehet de az a tempo amiben o megy is mar eleve felcsesz es aaa.. Egyszer ugy allitott vissza az egyik baratnom, hogy ne menjek neki mert tesi tagozatos a kiscsaj es elottem megy olyan lassan hogy az nem igaz.. foleg ugy hogy nekem eleve marha gyors a tempom es alig tudnak utanam szaladni😂 amugy nem tudom mindig lesznek ilyen emberek ugy mint ahogy lesznek mindig nenik is a buszon akiknek soha semmi nem jo😶
2017. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

valószínűleg azért történhetett ez,mert a sétáló ismerte a kreszt.

ami szerint járdán kerékpározni szabálysértés.

én ilyenkor azért állok meg direkt az út közepén,hogy lassításra vagy megállásra kényszerítsem a kerékpárost.

mert egyszer egy ilyen paraszt amikor elszáguldott mellettem megrántotta a zsinóros pórázt és ezzel a kutyám nyakát.

cserébe lerúgtam a bringáról és széttapostam a küllőit.

ha nagyon gyorsan teker el mellettem arra is képesen,hogy akár nekem jön és a rúgás így kockázatos,akkor gyűjtöm a túrhát és amikor mellém ér pofán köpöm,így lesz oka megállni és megverhetem.

csak egy mert eddig leszállni beszólni,ő kapott is.

a normálisabb szabálysértők vagy csiga lassúra lassítanak ha jövök,vagy megállnak amíg elmegyek a gyerekkel,kutyával vagy mindkettővel a járdán.

2017. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Akit írtál az tényleg bunkó volt,de én a bicikli úton mentem.
2017. aug. 20. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az más,kerékpár úton rá kell csöngetni,hogy tiplizzen le és ne ott sétálgasson.
2017. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!