Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Komolyan ez az élet? Ennyi az...

Komolyan ez az élet? Ennyi az egész? Ennyire? (17f)

Figyelt kérdés
Szerelünk a házban, és arrébb akartam tolni az ágyat mert nem fért be a Létra, de ahogy elkezdtem tolni, kitört az alja, be vertem a fejem az ajtókilincsbe, rám borult a letra és tarkon bszott, szédültem, fel álltam es be vertem az ajtofelfaba is, erre anyámék csak annyit mondanak hogy "Gratulálok. Be emelni nem tudtad volna?"... Le ülök mert szédülök, pihenek v valami, azóta is, fáj a, fejem és időnként meg szédülök, de Senki nem volt képes még csak megkérdezni sem, hogy "Hé, jól vagy?" vagy bármi.. Komolyan ez az élet? Ennyire leszarja még az ember saját családja is mi van vele? Én állandóan kerdezgetem h mi a jo anyjuk van velük, az osszestol, sosem kérdeznek vissza, állandóan luffognak minden kis sz.rra.. Ez lenne tényleg az élet? Mert ha tényleg, hát.... Inkább akkor hagyjuk.
2017. aug. 23. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem, ez nem az élet, csak lúzerekkel vagy körülvéve.

Ha normális emberek között lennél teljesen más lenne.

2017. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azert jol vagy kérdező? :D
2017. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na, akkor cseszhetem 😂
2017. aug. 23. 17:38
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen köszi válaszoló! :D kicsit sebes lett, meg vérzett jó 10 percig, de már jobb :D
2017. aug. 23. 17:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nem lúzerek, hanem közönyösek. Annyira magukkal vannak elfoglalva az emberek, hogy nem érdeklik őket a körülöttük élők.
2017. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem az élet sokkal jobb, ha teszel érte.
2017. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindig mikor teszek érte jön valami és vissza ránt, én meg olyan hülye vagyok hogy azért is folytatom xD
2017. aug. 23. 18:23
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
#7 Látod, ennyi az élet, hogy a kérdésedre válaszoljak. Teszed a dolgod, és ha valami rossz történik, akkor is csak menni tovább. Remélni, hogy valami változik, jobb jön.
2017. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:) jól jött ez a kis pozitív löket, kis egyetértés, kis törődés. igaz, arc és név nélkül, de attól még jól esik tudni, hogy vannak ilyenek, mint ti. köszönöm a válaszokat. :)
2017. aug. 23. 21:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem olyan humorosnak tűnik az eseted. Biztos ki nevetlek volna.

Vagy inkább neked kellett volna magadat.

Élethez kell egy kis humorérzék.

Take it easy. :)

2017. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!