Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan illeszkedjek be egy...

Hogyan illeszkedjek be egy közösségbe? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Idén kezdem az egyetemet. Középiskolában nagyon visszahúzódó voltam, de az osztályom valamennyire behúzott a közösségbe, elfogadtak olyannak, amilyen vagyok. De most, hogy közeledik az egyetem, a gólyatábor, félek hogy mi van ha nem tudok beilleszkedni, nem szeretnék különc lenni. Mit tegyek? Hogyan illeszkedjek be?

21/L



2017. aug. 24. 20:09
 1/4 anonim válasza:
Golyataborba mindenkeppen menj el! Ha valakivel egy szobaba kerulsz, kezdj el vele baratkozni, ismerd meg az o baratait!. Vagy kerdezd meg egy kisebb tarsasagtol, hogy odamehetsz-e hozzajuk! Esetleg, ha kiszursz valakit, aki egyedul van, menj oda hozza, es maris nem vagy egyedul! Ha lesz valami buli, vagy program, menj el ra! Sodrodj az arral! Jo lesz!
2017. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod! :))
2017. aug. 25. 00:15
 3/4 anonim válasza:
Én is visszahúzódó típus vagyok, és pont idén kezdem az egyetemet. A gólyatáborba mindenképpen menj el, hosszas gondolkozás után végül én is elmentem és egyáltalán nem bántam meg, életem egyik legjobb élménye volt. Ott nagyon könnyen össze lehet barátkozni a többiekkel úgyhogy mindenképpen csak javasolni tudom!:) Szerintem az is fontos hogy próbálj meg nyitott lenni az emberek felé.
2017. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igyekezni fogok :))
2017. aug. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!