Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Békés megyében illetve kisebb...

Békés megyében illetve kisebb városokban mennyire fogadják el az LMBTQI embereket? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, békés megyei leszbikus vagyok, nehezen vállalom fel magam, mert félek a legtöbb ember reakciójától. (Félreértés ne essék, a véleményük nem érdekel, csupán nem szeretnék sem lelki, sem testi bántalmazásban részesülni)

Kérlek, osszátok meg velem a ti tapasztalataitokat. Főként békés megyei emberkék sztorija érdekelne, de más megye kisvárosi lakói is érdekelnének.

Rengeteget segítenétek, szóval vegyetek komolyan. Köszönöm.



2017. aug. 28. 19:14
1 2
 11/19 anonim válasza:

Békés megyei vagyok, úgy vettem észre a fiatalabbakat annyira nem érdekli ez.

Tehát ha elmész például egy szórakozóhelyre a barátnőddel nem túlzottan zavar senkit, persze kaphatsz beszólást néhány pasitól, hogy na majd ő kigyógyít a csoda farkával.

Fényes nappal nem tudom mit szólnának ha mondjuk kézenfogva sétálnál a barátnőddel, az idősebbek nem túl toleránsak az biztos de nem gondolnám, hogy bárki nektek esne az utcán, persze negatív kommentekre lehet számítani.

2017. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Kíváncsi lennék, hogy ki vagy :) Egyébként én nem vállaltam fel csak a család előtt, nem szerettem ott lakni, de most együtt lakok a barátnőmmel egy nagyobb városban, és bár itt sem nagyon mutogatjuk magunkat, mégis szabadabbnak érzem magam itt :)
2017. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 PAL1234 válasza:
75%

Sajnálom, hogy ebben az élményben részesultél. A beszukult Magyarországon mindenesetre maradj óvatos, amig esetleg nem a fovarosban élsz. Barátaidnak azt ajánlom, mindenféleképp mondd el, mert ez is segít a kozosség láthatóságának fenntartásában.

Úgy érzem a parasztok, akiket itt kifogtál, csak véletlenul fújta ide a szél. Szép válaszokat is olvastam már ezen az oldalon.

2017. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A szexualitás abszolút MAGÁNÜGY!! Nem kell elmondanod senkinek,mint ahogy a nemmelegek se mondják el,hogy ők meg azok!

A másik pedig az,hogy ne akard,hogy elfogadjanak,inkább légy önmagad és szard ke ki mit mond!

2017. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért utájlák az emberek a melegeket vagy a lezbiket mert más a nemi identitásuk.

Hanem azért mert más bánásmódot próbálnak ezzel elérni.Jajj mert én meleg vagyok meg hideg....nem érdekel senkit megánügy nem kell hangoztatni.

Bemész a közértbe és megkérdezik egyből hogy te lezbi vagy ?

Nem! Nyugodj meg viselkedj természetesen ennyi.De kérlek ne lobbiz az eltérő nemi identitásoddal.

Mert sokan teszik ezt...

2017. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, én diákmunkát vállaltam nyáron és miközben dolgoztunk, beszélgettünk is. Három különböző munkatársam is megkérdezte, hogy van-e barátom, ha nemet válaszoltam, akkor miért nincs, szeretnék-e stb. Leszbikus vagyok, több éve tartós párkapcsolatban élek. Könnyű azt mondani, hogy magánügy, de előbb-utóbb mindenki kérdezgetni fog, akár még idegenek is. Ha hazudsz, akkor az a baj, ha igazat mondasz, akkor meg amiatt kezelnek másképp. Ennek nem magánügynek, hanem elfogadott dolognak kellene lennie.
2017. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
"A szexualitás abszolút MAGÁNÜGY!! Nem kell elmondanod senkinek,mint ahogy a nemmelegek se mondják el,hogy ők meg azok! " Ja, csak kimutatják napi szinten. Ha én nyíltan fel merem vállalni a barátnőmet, legjobb esetben is betalál pár tahó pasi, aki meg akar dugni, mert olyan nincs hogy egy nőnek nem kell az ő csodálatos farka... Rosszabb estben durvábban nekem támadnak. Volt már lekur.váztak, csak mert nem férfival vagyok, és kaptam olyat is hogy a "pokolban fogok megrohadni a többi buz.ival" Szóval okkal óvatosak az emberek.
2017. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 16 én azt válaszolom ilyenkor hogy magánügy.

ha megérti megérti ha nem nem :D

2018. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
kissé elkéstem, de nagyon szépen köszönöm a válaszokat!♥
2018. ápr. 23. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!