Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy fiatal,...

Miért van az, hogy fiatal, bulizós (egyetemista) társaságban sosem látni alacsony pasit?

Figyelt kérdés

Most nem magamat akarom sajnáltatni - lévén, hogy én is alacsony vagyok - de akárhányszor meglátok egy bulizós csoportot éjszaka vagy az egyetemen egy szűk baráti társaságot, mindig az a kép tárul elém, hogy vannak a csajok akik a pasi spanjaikkal bratyiznak, köztük viszont gyakorlatilag sosem lehet 176-180 alatti magasságú srácot látni. Konkrétan erről a videóról jutott eszembe a kérdés: [link]

Ebben sem lehet egy alacsony pasit sem látni. Nem akarok provokatív céllal találgatni és általánosítani ezért inkább ti beszéljetek arról, hogy nektek ez mennyire tűnt fel, valóban észrevehető jelenségről van-e szó és ha igen valójában mi az oka.



2017. aug. 30. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek bulizni.Nem vagyok egy társasági ember.Soha nem is voltam
2017. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott vannak, csak eltakarják őket a magasabb barátaik...
2017. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

:O :D


Nálunk sok alacsonyabb fiú volt és mind partiállat volt, lakótársaim is alacsonyak voltak, mégis minden nap ment náluk az őrjöngés.

Az egyik legszebb lánnyal az évfolyamról egy kb. 165 cm-s fiú járt.

2017. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak neked szúr ez szemet, de én gyakran látok 170 cm-nél alacsonyabb srácokat is bulizni, akár egyetemistákat akár idősebb 25-30 közöttiek is vannak.
2017. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!