Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meresz otletek, amit sokan...

Meresz otletek, amit sokan elismernenek?

Figyelt kérdés

Jo lenne valami olyat csinalni, amire azt mondjak, hogy "hu ez igen" es nem valami olyan tomeg dolog amit mastol koppintottam. Olyasmit szeretnek, amit nem mer/tud mindenki megcsinalni. Igazabol bizonyos dolgokat szeretnek ezzel kompenzalni. Milyen otleteitek vannak? Ami kivitelezheto is. 17 eves vagyok, lany.

Privatokra nem valaszolok, itt irjatok le legyszi, ha tudtok segiteni.



2017. szept. 3. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Káromkodj idegeneknek más nyelven és ha nem értik, akkor szerencséd van 😂😂
2017. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Mit szeretnél ezzel kompenzálni ?


Az ész hiányát ? Mert látom, hogy abból kevés van.

2017. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Megoldhatnád a determinisztikus polinom idejű és a nem-determinisztikus polinom idejű probléma halmazok közti kapcsolat kérdését.
2017. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen elismerés? Valódi elismerést, amit minden ember elismer?

Tanulj, és alkoss hasznosat.....


Elismerés a degenerált tinik elött (akinek nem inge...), ami 15 perc hírnevet hoz az életedbe?

Maradj ostoba, és kamerázd le, töltsd fel a jutubra......

2017. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Bikiniben sétálj az utcán
2017. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak azért töröd magad mert másoknak akarsz megfelelni akkor ugyanolyan tömeg ember vagy mint ők..meg miért tőlünk várod az ötletet? Nincsenek önálló gondolataid? Akkor megint csak tömeg ember vagy..

Én fogtam magam és 9 nap alatt körbetekertem az országhatárt..az emberek azt mondanák, hogy "hu ez igen" de csak a családom néhány tagja tud róla, nem raktam ki facere, mert magasról szarok az emberek véleményére és elismerésére. Azért csináltam mert szeretek biciklizni, és bizonyítani magamnak. Neked mi a motivációd? Hogy elismerjenek egy olyan dologért amit nem mástól koppintottál? Ahhoz képest másoktól várod az ötletet :D akkor ez most mi?? Vagy troll kérdés?

2017. szept. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"nem valami olyan tomeg dolog amit mastol koppintottam"


Akkor miért itt kérdezed?

2017. szept. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyald meg a könyököd
2017. szept. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerinted ha valakinek lenne egy ilyen fantasztikus ötlete, akkor leírná itt neked és hagyná, hogy szó nélkül ellopd és felhasználd, ahelyett, hogy ő maga csinálná meg? :D

Nem tudom, mit akarsz ezzel kompenzálni, de ha még saját ötleted sincs, akkor nincs sok remény számodra. Célszerű lenne olyasmivel próbálkoznod, amiben jó vagy, amihez értesz és ami érdekel. De ha eszedbe sem jut semmi, akkor ne erőlködj. Bármit mondanánk neked, azzal már valaki mást koppintanál, ami ugye nem menő...

Törd csak a kis fejed, majd csak kitalálsz valami egyedit.

2017. szept. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nincs olyan, amiben igazan jo lennek, mert a barati koromben mindig van valaki, aki mar reg sokkal jobban csinalja nalam. Akarmit kitalalok, egyikojuk mindig benyogi, hogy az semmi, o mar reg megcsinalta vagy sokkal jobbat tud. Belole elegem van...

Nem ilyen batorsagproba dolgokra gondoltam, mert azon max rohognek, de tobb nem leszek. Az viszont igaz, hogy a 15 perc hirnev is jol jonne, csak legyek valamiben jobb naluk.


Nem troll kerdes, inkabb ketsegbeesett. Mindig alul maradok mindenben.

2017. szept. 4. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!