Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meresz otletek, amit sokan...

Meresz otletek, amit sokan elismernenek?

Figyelt kérdés

Jo lenne valami olyat csinalni, amire azt mondjak, hogy "hu ez igen" es nem valami olyan tomeg dolog amit mastol koppintottam. Olyasmit szeretnek, amit nem mer/tud mindenki megcsinalni. Igazabol bizonyos dolgokat szeretnek ezzel kompenzalni. Milyen otleteitek vannak? Ami kivitelezheto is. 17 eves vagyok, lany.

Privatokra nem valaszolok, itt irjatok le legyszi, ha tudtok segiteni.



2017. szept. 3. 23:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy miért kell mindenben versenyezni, jobbnak lenni?


Az élet élvezete nem arról szól, hogy mindig rákontrázzunk a másikra, hanem arról, hogy mi is átéljük azokat az élményeket amit szeretnénk.

2017. szept. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Miért akarsz jobb lenni mindenkinél? Talán neked is túlnőtte a józan észt az a 3 betű a fejedben? (EGO)
2017. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Az viszont igaz, hogy a 15 perc hirnev is jol jonne, csak legyek valamiben jobb naluk. "

"szeretnek ezzel kompenzalni. "


Sajnos ezekből a kiindulásokból törvényszerűen nem jó, híres, hanem rossz, hírhedt dolgok születnek...

És sajnos nem is ritka, hanem nagyon is gyakori emberi gyarlóság," csak én többnek jobbnak érdekesebbnek látszódjak", mindegy, hogy mivel, csak legyőzzem a névtelenséget.


Máshogy kellene. Talán úgy,hogy valamivel elmélyülten foglalkozol, valamiben gyakorlod magad -és abban egy idő után örömöd leled, és ezt majd a környezeted is pozitívan veszi tudomásul.

2017. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azert akarnek jobb lenni, barmiben is, mert vannak emberek, akik mellett folyamatosan ertektelennek erzem magam, amiert semmiben nem tudok kitunni mellettuk. Egyszeruen semmi onbizalmam igy es le is neznek mert kevesebbre vagyok kepes naluk. Folyton dicsekednek vele, mit ertek el, es meg addig sem erek fel, nem hogy kontrazni tudnek.
2017. szept. 4. 21:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Ohh...így már értem. Akkor próbálj nagyobbat hazudni mint amekkorát ők tudnak...ilyen egyszerű..meg 17 évesen mit számít? Persze még úgy érzed, hogy sokat..de valójában semmit. Tanulj meg küzdeni azért hogy jobb legyél, majd az élet igazol. Meg ne másoknál akarj jobb lenni, hanem magadból hozd ki a maximumot és még egy kicsit többet is :) Nem vagyunk egyformák..hülyeség másokhoz mérni magadat. Az a lényeg hogy olyan dolgokat csinálj amit szeretsz és abban fejleszd magad..hiába mondanám, hogy biciklizz te is annyit mint én, ha nem szeretsz biciklizni..mert még ha bele is vágnál, hamar feladnád.
2017. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az akkori kerdezo vagyok. Megvalositottam egy ilyen dolgot. Mindenkit megdobbentett, es ilyesmibe kevesen mernek belevagni. Azota mar nem akarok bizonyitani azoknak, akiknek akkor akartam.
2018. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mit valósítottál meg? :DDD jajj gyerek biztos nagyon komoly vagy ha már új fiók kellett.
2018. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!