Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyszerűen nem bírom elviselni...

Egyszerűen nem bírom elviselni az embereket. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sokszor jár az a fejembe ha pl utazok hogy mindenki rajtam röhög és van amikor már remegek és mindig azon gondolkodom hogy összeesküdnek velem és ezt nem viccből mondom én ezt nagyon komolyan gondolom. Sokszor valaki már a beszélgetésével és a jelenlétével is idegesít pedig nem bántott és nem mondott semmi olyasmit amivel ezt ki érdemelte volna.

Idegesít ha panaszkodnak én akkor se panaszkodtam mikor csontjaim eltörtek még a saját családomat se tudom elviselni jó formán és mindig gyanakszom a hátam mögé nézek.

Nem tudok senki megbízni senki be se furcsa ha megkérnek az emberek segítek nekik stb... magammal is nagyon szigorú vagyok ha valamit megígérek és nem tartok be megszoktam magamat büntetni különféle módokon ebből kifolyólag nagyon komolyan ki szoktam verni a balhét ha valaki nem tartja be azt amit ígért. Ellököm magamtól barátokat ha van valami normális összeveszünk valamin tudom hogy megfogom bánni de mégis csinálom.

Ahogy egyre idősebb leszek azt veszem észre társadalmunk egyre romlottabb és gusztustalanabb maga a fertő olyasmiket csinálnak ami számomra gusztustalan ezzel nem azt mondom hogy nekem nincsenek hibáim mert igen is vannak és ezt el is ismerem.

Mielőtt valaki azt mondja hogy ezt viccből írom le akkor azt el kell szomorítanom mert tényleg így van.



2017. jún. 5. 08:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ezt ki felejtettem a világon semmi se érdekel még ha meghalok az se kerültem már párszor halál közeli élménybe de valahogy mindig megúsztam.
2017. jún. 5. 08:42
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

"a világon semmi se érdekel"

Akkor nyilván a válaszaink sem, a segítésre irányuló kísérleteink sem érdekelnek. Viszontlátásra, minden jót!

2017. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

(mobilrol irok igy nem hasznalok ekezeteket remelem nem gond)

nem tudom hany eves vagy. en 20 vagyok. lany. ugyan ezen mentem keresztul amin te. pontosan ugyan ezen. es ha azt kepzeled neked a legszarabb, akkor nyisd fel a szemedet mert van aki ugyan ezzel a problemaval kuzd es ezerszer durvabb helyzeteket kell feldoloznia. olyan emberek okozta fajdalmat akiket nem lehet es nem is akar eldobni magatol. igy csak szenved es kozben mosolyog :)

az orjongesrol letettem. mindenrol. igazabol normalis eletet elek. eljutottam oda, hogy felfogjam a vilag szemeben ez betegseg. es nem a vilag beteg ahogy en vagy te latod, hanem mi vagyunk betegek. mi akik nem akarunk resztvenni ebben nyomorban es az undorito gyomorforgato dolokban...

sajnos el kell fogadnod, hogy egesz eletedben szenvedni fogsz. lesznek jobb napjaid. kevesbe jobbak. de akiket szeretsz sosem szabad emiatt a "betegseged" miatt bantanod!!! mert nem oket bantod mikor emiatt zaklatod oket. hanem magadat. egyedul fogsz maradni. es szerintem az onsanyargatas nem segit. inkabb csak elhiteti veled es mas emberekkel azt, hogy kulonleges vagy. pedig nem vagy az. enis ebbe menekultem. rafogtam hogy ez segit enyhiteni a belso fajdalmat. igazabol amig hittem benne mukodott is. most, hogy tonkretettem a testem ebredtem ra, hogy ez a legundoritobb dolog amit tehettem, hogy sajat magam bantom.

valtozz meg. legy csendben. fogadd el. viseld el. lepj tovabb. ne gondolkozz. ne maradj sose egyedul! az egyedullet taptalaj a gondolkodasnak. nem szabad! elj teljes eletet!

valojaban meg en sem tudom mi tevo legyek. de mar problom a jo uton terelni magam. tarsadalom szabta utakon. hisz az en utjaim a vilaggal szemben tele vannak fajdalommal egyedullettel es depresszioval.

olyan elkeserito, hogy mi betegek vagyunk, egy romlott tarsadalom szemeben. egy beteg tarsadalom szemeben a tisztasag nevetseges. a ferto pedig a legmenobb dolog ;) mi pedig csak egy lehajtott feju jarokelo vagyunk az utcakon. akinek be lehet szolni, mert ahelyett hogy felemelnenk a fejunket, meg melyebbre hajolunk ;) 20/L

2017. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem a vilag beteg, hanem a kerdezo meg az utolso valaszolo, nem is kicsit. Pszichiater kene mind a kettotoknek, a paranoid depresszio nem vicc, kezeltetni jell.
2017. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
eszre sem venned rajtam, hogy barmi problemam van. kevesebbet lathat belole barki mint egy normalis ember problemaibol akik sirankoznak egy szakitas utan. nem. nalam jokedelyubb embert nem ismernek a barataim. az, hogy mi folyik bennem, bar neha a felszinre tor sajnos. de legyen ez teljes egeszeben maganugy ;) es a kerdezonek is segitseg keppen irtam amit leirtam. fogadja el. tanuljon meg ebben elni mivel masban ugysem fog tudni :) 3. valaszolo vagyok aki 20/L xd
2017. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
De, a világ beteg.
2017. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

"Idegesít ha panaszkodnak én akkor se panaszkodtam mikor csontjaim eltörtek..."


Cicabogár, az egész kérdésed egy nagy rinyálás.

Akkor mit nem panaszkodtál te soha?

2017. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Keress fel egy pszichológust, ilyen helyzetben jobb lenne szakember segítségét kérni.
2017. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

olyan okos itt mindenki. melyikotok fizeti ki a kezeleseket? mert akkor megyek enis xdddd

60 percert elker 10 et :D es ezt nem gyerek fejjel irom, hogy anyamek nem fizetik ki xd hanem egyetemista fejjel ugy, hogy mellette munkat is vallalnek pluszba dehat a koli helyett majd a pszichologust fizetem hatha beajanl az egyik hid ala lakni a csovesekhez :D

2017. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

pszichológust? Tudjátok mennyibe kerül az ? És be kell hogy valljam eléggé szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatba. Másrészről akik hozzám vágták hogy csak nyafogok hisztizek ez nem így vannak dolgok amik érdekelnek de nagyon sok minden nem és erre értettem pl az egészségem, kapcsolataim másoknak mégis szívesen segítek.

Engem az érdekelne hogy akik hasonló cipőbe jártak mint én.

Hogyan lábaltak ki ebből?

2017. jún. 5. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!