Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Új városban, minden nélkül...

Új városban, minden nélkül hogyan ismerkedjek? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés

A helyzet bonyolult.


Eddig, és még most is (idei tanévben) magántanuló voltam/vagyok.

Tehát, nem kell bejárnom minden nap napközben az órákra, csupán félévenként kell vizsgát tennem minden tárgyból és le van tudva az év.


Épp ezért megtehetem hogy akár 200 km távol legyek az iskolámtól. Elegem volt már eleve Budapestből, ezért elköltöztem Szegedre ahová érettségi után szeretnék tovább menni egyetemre.


Magamat tartom el, nincsen már közel 4 éve családom, se rokonok, se semmi. Ebbe most nem akarok belemenni, ha érdekel valakit írjon privátot.


Kérdésem az, hogy ti hogyan ismerkednétek egy teljesen idegen városban?


Megemlítem még, hogy van 2 egyetemista haverom, akik már évek óta itt vannak koliban. Múlt héten már össze is futottam velük találkozni, beültünk sörözni együtt, megünneplés gyanánt hogy itt vagyok én is Szegeden.

Én egyetlen lehetőséget bármi ismerkedésre abban látok, ha rajtuk keresztül, valami egyetemista program alkalmával csatlakoznék, és velük elmennék valahová.

Azt nem tudom, hogy ez működne-e, vagy csak ott lennék kissé kilógva a társaságból, és csak a már meglévő két haverral beszélgetnék?

Mert végül is, kissé furcsán jönne ki egy ismeretlen társaságban hogy se koleszos nem vagyok, se egyetemista nem vagyok, hanem csak egy random srác, aki haverja két főnek a társaságból. És épp hogy egy hete itt lakik.


Szerintetek hogyan kezdjek el ismerkedni?


És itt most szó van sima haveri/baráti ismerkedésről, meg kapcsolatkeresésről is.

Mert kezdem magamat magányosan érezni (itt is, mint ahogy Budapesten is annak éreztem magamat).

4 hónapja szakítottam a budapesti volt (most már) volt barátnőmmel, és kissé igénylem már valaki társaságát.

Nem elkeseredett módon, csak tudom hogy jobb lenne találni egy hozzám illő valakit.


Vagy ez így veszett fejsze nyele, és inkább várjak egyetemig, amikor végre valami olyan közegbe kerülhetek ahol ismerkedhetek minden gond nélkül?

A többi gólya közt nyilván több esélyem lenne, mint most, hogy csak úgy itt termettem a semmiből.


19/F



2017. szept. 11. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig nem marad mas hatra, mint a kozossegi teruletek: kocsma, kulturhaz, konyvtar, templom stb... De amugy erdekelne a torteneted, bar en mar elmultam 30, de lassan nem lesz senkim, es ruhellem pestet...
2017. szept. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

haverjaidon keresztül ismerj meg új embereket, az a legjobb lehetőség!


egyetem jó cucc, ilyen nagy helyen hétköznap is tuti gyakran vannak bulik -heti egy legalább.

A városban meg amúgy is minden péntek-szombaton lesz valami tűrhető koncert. Ide el lehet menni, lehet ismerkedni.


És sport... valami edzésre iratkozz be, ami tetszene, aztán ott is lehet ismizni. tökmindegy mi... lehet csak edzőterem v röpi v foci, rohadtul bármi, ahol korban megfelelő emberek lehetnek! :D


Ha dolgozol, akkor melóhelyen is ismerkedhetsz :)

2017. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!