Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek/szerezzek új...

Hol ismerkedjek/szerezzek új haverokat? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, fiú. Elég otthonülős típus vagyok, mert egyszerűen nincsenek havereim akikkel kijárjak. Elég furcsa ez, mert a suliban mindenki beszélget velem, meg jó havernek tekint. Az osztályból pedig mindenki olyan otthonülős. Ez hiún fog hangzani, de már többen is dicsérték a humorom, a jellemem. A Facebookon néztem pár képet a velem egy városban lakó/velem egykorú emberek oldaláról és 99%-uk mind ilyen bulis kép. Kedvet kaptam én is az ilyenhez, de nincs kikkel kimenjek. Nem állíthatok oda az egyik haveremhez aki ilyen társaságban van és mondjam neki, hogy ''Mától veled megyek akárhova mész''.


Tehát hova mehetnék ahol új barátokat szerezhetnék/esetleg bekerüljek egy jó baráti társaságba? És kérlek ne ilyenekkel jöjjetek, hogy buli vagy ilyesmi, mert egyedül nem indulok el bulizni. Már próbáltam, szar volt.


Előre is kössz!



2013. jún. 14. 22:27
 1/3 anonim válasza:

biztos,h nincs egyetlen egy személy sem, akivel meg tudnád beszélni, h menjetek el együtt bulizni/kocsmázni?

Nekem sincs sok barátom, meg haverom, de nekem azért 2 személy akad, akikekre mindig számíthatok ilyen téren... Ha nagyon nem megy, akk próbálj a neten ismerkedni, mert, és most nem akarlak elszomorítani, sztem idővel csak rosszabb lesz a helyzet. Mármint idősebb korában már a legtöbb ember nehezebben nyit/haverkodik. Persze ez egyébfüggő, de nekem sokan mondták már huszonévesek(kortársaim), h azért van ez így már velük is, mert már megvan a baráti társaságuk és nem vágynak újabb emberek társaságára. Szal ezzel azt akarom mondani, ha téged ez zavar, akk most kell szerezned haverokat/barátokat, mert lehet, h később fősulin/egyetemen(ahol azért azt hinné az ember,h lehet barátokat szerezni, nem fog menni a dolog. Pl én is így vagyok a csoptársaimmal, végülis haverok vagyunk, de barátok sosem leszünk, álljak egyes személyekhez bármilyen közel is, már nincs meg bennünk vmi ami ehhez kell...). Bocsi a regényért. :)

2013. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*egyénfüggő :D
2013. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1:szerintem 14 évesen ne menjen el kocsmázni :D


amúgy sok okosat nemtudok mondani, de mondjuk vmi sportot keresel magadnak akk ott edzésen összelehet haverkodni

2013. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!