Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerkedjek? Részletek lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 09:09
 1/9 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok és évek óta egyedülálló, voltak rövid kapcsolataim, de már 1 éve nincs.


Kezd lehozni az életről az egyedüllét. Dolgozom, alszom, dolgozom, alszom és ennyi. Amikor pihenős vagyok akkor néha találkozok 1-2 haverra és elmegyünk sörözni vagy berúgni.


Unom ezt az életet, épp tegnap is bulizni voltunk, de haza fele menet mondtam neki, hogy én ezt unom, semmi érdekes nincs ebben. Mondtam neki, hogy lehet tartos kapcsolatra vágyom (családra), biztonságra. Együl élem az életem és nincs kihez szólni ez lehangol sokszor.


Egyszerüen nem megy az ismerkedés, a munkahelyen kevés nő van aki meg tetszene annak van párja.


Mindig kan buli és kan buli, az egyik gyerekkori haverom is így van mint én.... :(

2016. márc. 19. 09:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést még hányszor fogod kitenni?
2016. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokszor, hogy téged idegesítselek! :)
2016. márc. 19. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ti ennyire nem tudjátok, hogy mit kezdjetek magatokkal? Ennyire nem tudjátok lekötni magatokat? Ti mi a jó büdös francot csináltok szabadidőtökben? Nekem annyi hobbim van, amivel fel tudom dobni magam, lekötöm magam, ti meg vedeltek, meg sajnáltatjátok magatokat, keseregtek egymásnak és vártok a nagy csodára a KOCSMÁBAN?! Mi van?! Mi a túró van ezzel a világgal körülöttem?


Én egy 5 éves kapcsolat után is találom a helyem. Nekem is vannak gondjaim, de mindig keresem a kiutat. Van egy kis műhelyem, kapcsolok egy kis zenét, és ott szerelgetek szabadidőmben, boldogítom magam. Ha nincs épp munkám, akkor keresek társaságot. Például nem értek a szőlőhöz, de elmegyek metszeni a barátaimmal. Jót mulatunk, néha jönnek csajok is, van akinek bejövök, van akinek nem. De nem is keresek görcsösen párt, nem nézek minden nőre úgy, mint potenciális jelölt, mert lesz**om. Majd akinek bejövök, az majd JELEZ. Egyébként is... minek töltsem az időm rossz dolgokkal. Ha lesz valakim, akkor lesz, ha nem lesz, akkor nem lesz. Vágyom rá én is, legalább annyira, mint te, de úgy ahogy te csinálod úgy soha az életben nem lesz senkid. Berúgtok.. neked bejön egy ittas p**sa? Ja, nem? Hát a nőknek sem jön be egy részeg f**z!


Élni kell srácok, élni. Nem keseregni. Vidámnak lenni. Egy jó kisugárzásra tapadnak az emberek, a kapcsolatok, hidd el. Aki keserű, azt kerülik az emberek. Próbáljátok meg összeszedni magatokat, nem vagytok már kisgyerekek....

2016. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ne sértődj meg rám. Ez az őszinte véleményem, lehető legszárazabban, legérthetőbben. Csak jó tanács, tényleg szedd össze magad.
2016. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a nagy életszakértő beírt a világ legócskább fórumába boldogságról, mosolygásról
2016. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, igyon csak. Rúgjon be, tiporja el még jobban saját magát. Legyen másnapos, aztán legyen megzuhanva az alkohol miatt. Ezek mind segíteni fognak neki, csak tudnám miben. :D


Az nem segítene, ha kezdene valamit az életével...

2016. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 es teljesen jól írja, szerintem is foglald le magad hobbikkal, nekem is segít. És még ismerkedni is lehet.
2016. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van 3-as kommentelo. En is tudom, hogy ittas ember nem egy jo kisugarzast vilagit meg. Ejszakas vagyok mindig es nappal alszom aztan keszulodes meloba. Gondolkodom a valtason nagyon ez miatt...
2016. márc. 20. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!