Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon hogy ismerkedjek?...

Facebookon hogy ismerkedjek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy csomó lány ismerősön akikkel nem tartom a kapcsolatot, ezért nem is nagyon ismerem Őket. Hogy kezdejek el velük ismerkedni? Mit írjak Nekik?

2014. júl. 5. 21:17
 1/10 DanteSparda ***** válasza:
Facebook szar
2014. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki vagy?
2014. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zsebvirág ***** válasza:

,,Szia


Mizu?" és ehhez hasonló szövegek.


De ha nem érdeklődik irántad azt hamar észre fogod venni.

2014. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3-as, háát...:D Ennél....Szarabb tanácsot :D A "mizu" és társait szerintem el lehet felejteni.
2014. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy lehet ismerkedni, hogy kezdésnek: LETÖRLÖD MAGAD ARRÓL A SZARRÓL és kimész az utcára, keresel valami normális hobbit és a többi önfejlesztő dolog.
2014. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ismerkedéssel semmi gondom nincs. Csak arra vagyok kiványcsi hogy akkor mit tegyek ha van egy lány akivel nem tartom a kapcsolatot nem igazán ismerem de tetszik.
2014. júl. 5. 21:54
 7/10 anonim ***** válasza:

"Csak arra vagyok kiványcsi hogy akkor mit tegyek ha van egy lány akivel nem tartom a kapcsolatot nem igazán ismerem de tetszik."


Semmit. A lányok csakis saját ismeretségükből válogatnak, hogy ismerjék jól a célpontot, anyagi, népszerűségi, stb. szempontból. Ha idegen csajnál probálkozol csak akkor van esélyed ha legalább 2 szinttel felette vagy kinézetben, de nyilván te veled egy szintű csajt akarnál igy értelmetlen bármilyen interenetes szarság. Saját és haveri tapasztalatból beszélek. Remélem segitettem.

2014. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 5. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:

semmiképp nem ajánlom a sziamizu miújság és társait... ez nagyon gáz. inkább írd le neki először azt hogy honnan tudod hogy kicsoda, pl szoktad látni, vagy egy helyre jártok futni, vagy suliba vagy a marika néni unokája és szoktad látni vagy ilyesmi. előny ha van valami közös pont amiből ki lehet indulni. megírhatod neki hogy reméled nem baj hogy így bejelölted és ráírtál, itt mondjuk megkérdezheted hogy nem zavarod-e, ha humoros történetbe tudod csempészni a mondanivalódat, és nem erőltetett hanem aranyos kedves azzal óriásit szerintem nem lőhetsz mellé, persze vannak kivételek, de akár ennyiből is le lehet szűrni hogy bejössz-e a csajnak képekről, és akar-e veled cseverészni. valami olyasmit belecsempésznék a helyedben még így az elejére, hogy nyitott-e arra hogy beszélgessetek kicsit ezentúl..


de nem vagyok fiú, és nem biztos hogy ez mindenkinél bejön.. ha már ismerősök vagytok, akkor kell hogy legyen tényleg valami közös pont, vagy kérdezel valamit és akkor elkezdtek erről beszélni.. ilyesmi.

remélem azért egy kicsit tudtam segíteni..

2014. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Először is nézd meg, hogy az illető kapcsolatba van-e,

Ha nincs írj rá, hogy "szia, mizujs veled mióta nem láttalak?" pl.

amúgy vannak facebookon ismerkedős csoportok is, oda csatlakozz, ha nem ragaszkodsz a mostani ismerőseidhez.

2015. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!