Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit athatok neki? Egyeltalán...

Mit athatok neki? Egyeltalán illik?

Figyelt kérdés

38 èves tanárnő vagyok...van egy 13-14 èv körüli tanítványom aki lány...nèmetből tanítom..a 7.ève felè beszèlgettem vele s kitudódott ,hogy szereti nagyon a nèmett ès ő is nèmet tanär szeretne lenni...ba de akkor a kèrdès..

Rengeteg "dolgot" kaptam tőle,mind nèvnapra mind versenyfelkèszítèsre( csoki,rajz,kis díszecske,gyertya...stb)...mind pedig egy-egy kis mosoly avagy szèp szó...valamilyen módon én is meg szeretnèm lepni őt...nem lenne ez furcsa a többi diäkkal szemben??

Az az igazsäg ,hogy nagyon meg kedveltem őt....szerintetek??

Mit adjak neki?egyeltalän adjak??

38/N



2017. szept. 21. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Te most magadat szivatod ilyen bènán, vagy másokat próbálsz?
2017. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán èrtelek kedves első válaszoló..
2017. szept. 21. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

*adhatok

*egyáltalán

*németet

*tanár

*na

*diákkal

*igazság, hogy

*megkedveltem


Egyébként meg tuti kamu kérdés, egy tanárnőnek ennél azért biztosan jobb lenne a helyesírása, másrészt pedig nem kérdezne ekkora hülyeséget.

De tegyük fel, hogy igaz. Akkor a válasz: nem, ne adj neki semmit. A diákok szoktak a tanároknak apróságokkal kedveskedni, de fordítva már elég furcsa lenne, főleg, ha csak egy diákkal foglalkozik ennyire a tanára.

2017. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen!!
2017. szept. 21. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyük fel, hogy igaz, mert akkor bele kell gondolnom, hogy ilyenek tanítják a gyermekeimet.
2017. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne álmodozz, semmit nem fogsz kapni a tanárodtól, ettől függetlenül valószínűleg kedvelhet téged, ha ilyen nyomulás után még nem mondta, hogy takarodj.

De azért visszavehetnél egy kicsit, értem én, hogy nagyon lehet rajongani emberekért, de szerintem ez már a tanárodnak is kezd túl sok lenni.

2017. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!