Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek baj, hogy életembe...

Szerintetek baj, hogy életemben eddig csak kb 5x voltam bulizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves fiú vagyok. Sokszor gondolkozom ezen, hogy ez baj e, mert szerintem a fiatalok nagy része minden hétvégén bulizik, én pedig itthon ülök. És néha jó lenne ha tudnék menni társaságban, de nincs kivel. Igaz, hogy szeretek egyedül lenni, de azért úgy gondolom, hogy jó lenne ha néha mennék ilyen helyekre emberek közé. És lenne esélyem barátnőt szerezni...

Nektek erről mi a véleményetek?


Köszi előre is!


2017. szept. 22. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor baj, ha ez téged zavar, és akadályoz abban, hogy teljes legyél. Viszont ha rám hallgatsz, sürgősen kezdj el kapcsolatokat kialakítani. Sok kellemetlenségtől kímélheted meg magad a jövőben :)
2017. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen kellemetlenségekre gondolsz?
2017. szept. 22. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Magány például.
2017. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális fiatalok nem buliznak minden hétvégén.
2017. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eddig egyszer sem voltam és még élek.
2017. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

:D Hé, attól, hogy valaki nem jár állandóan bulizni, az nem azt jelenti, hogy megszűnik embernek lenni.


Én se voltam még buliba és nem is mennék, pedig hívtak már. És egy ember vagyok. ;)


1108 éves/UFO

2017. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem voltam még egyszer sem se diszkóban, se bálban, mégis teljesen jól érzem magam.

Nem az én világom egyik sem.

2017. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!