Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak, mit jelentene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mit jelentene, ha igy viselkednetek egy lannyal?

Figyelt kérdés
Par eve van egy srac ismerosom, akivel 1,5eve komolyabba fordult a dolog. Akkor kavargattunk, majd szetmentunk, mert elkoltoztem angliaba, o meg kiment dolgozni nemetorszagba, igy nehez lett volna folytatni. Ekkor volt kisebb mosolyszunet, majd ugy alakult, hogy megint beszelni kezdtunk. Ekkor mondta, hogy komolyabban erzett irantam es folytatni akarta volna a dolgot, de mondtam neki, legyunk baratok. Ezen kicsit be is ragott, hogy friendzoneoltam. Szeptemberben jottem haza, ekkor o is itthon volt, rogton talalkoztunk is tobbszor, azonban nem volt semmi, nem nyomult, tiszteletben tartva, hogy legyunk csak baratok. Olyan szinten, hogy mikor nala aludtam, sem tortent semmi. Aztan par talalkozo utan fura lett, mintha kerulne a tarsasagom.....1,5 honapra vissza kellett mennie Nemetorszagba, hozzataszem, hogy fel eve kb minden egyes nap beszelunk. Most jott haza, hamarosan talalkozni is fogunk, de nem tudom eldonteni, hogy erezhet e irantam vagy sem, mert en mar nem akarnek csak baratja lenni.
2016. nov. 12. 16:21
 1/6 Blade Bone ***** válasza:
73%
Mondd meg neki, hogy kicsi pillangók repkednek a hasadban mikor vele társalogsz, és hogy nem e lehetne, hogy most akkor te meg ő, vagy hogy másként mondjam, ő meg te, együtt, ketten, csináljatok valami kis malacságot. Vagy, lehetnél e az ő ártatlan kis Júliája, hogy galádul elcsábíthasd, behálózd és magadévá tedd... :D
2016. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom az #1-es nem olvasta, hogy az oldal üzemeltetője nem tudja díjazni azt, hogyha valaki minél haszontalanabb választ próbál adni. Sad story.
2016. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Blade Bone ***** válasza:
Mert nálad mi a hasznosság? :D Az, hogy véleménynyilvánítási jogot adsz magadnak arra hivatkozva, hogy a válaszom hasznosságát firtatod? Háhh, okos ember nem lehetsz, de azért kabbe. :D
2016. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es velemeny, tanacsok esetleg?:d
2016. nov. 12. 17:12
 5/6 Blade Bone ***** válasza:
100%
Én adtam. :) De másként megválaszolva, talán merj őszínte lenni. Mert bár így pár év távlatából visszagondolva, de ő is megtette. Esetleg még annyit tehetsz, ha nem szeretnél fejest ugrani, hogy rákérdezel az érzéseire, így talán könnyebb.
2016. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hagyd békén szegényt

minek szívatod hogy fél évente változtatgatod hogy mit akarsz tőle?

2016. nov. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!