Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Miért, milyen okból...

Férfiak! Miért, milyen okból viselkednétek így egy lánnyal? Mi lenne a célotok? FONTOS!

Figyelt kérdés

A szituáció a következő:


Van egy férfi, akivel kb. 2 éve megismerkedtünk neten egy társkeresőn és egy városban lakunk. Jókat dumáltunk, de egy idő után valamiért szép lassan megszűntek a beszélgetéseink.

Kb. 2 hónapja találkoztunk a városban egy buliban és felismertük egymást, így váltottunk pár szót, akkor először. Pár nappal később bejelölt ismerősnek a facebook-on (csak sejtem, hogy hogy talált meg magától), de nem írt rám.

Ezután eltelt az említett kb. 2 hónap és azon a társkeresőn, ahol régen beszélgettünk, kidobta a rendszer az egyezést, hogy ő is tetszik nekem és én is tetszek neki. Ekkor írt rám ott. Így olyan másfél hete 1-2 naponta beszélgetünk, de csak ott ír és nem a facebook-on. Az felől érdeklődött először, hogy van-e most valakim, tehát csak érdekli.


Viszont most ugrik a majom a vízbe:

Sokat beszélgettünk a párkapcsolatokról, a nem szerencsénkről és elmondta, hogy ő jelenleg szenved, mert mostanában volt egy nő, aki számára tökéletes volt és randizgattak, de végül nem jártak, viszont nem könnyű elfelejtenie, mert nem érti az okát, hogy miért nem kellett a nőnek és egyébként is teljesen egy húron pendültek.

Aztán megbeszéltük, hogy mindketten úgy gondoljuk, hogy amíg nem felejtjük el az előzőt, addig jobb nem kikezdeni egy újabb személlyel, mert az előzőnél meg kell "gyászolni" a fájdalmat, fel kell dolgozni. Egyetértettünk és aztán mondta, hogy neki most nincs is ambíciója nyitni más felé. Ezt kétszer is leírta, szóval tényleg komolyan gondolhatja, hogy most nem akar nyitni mások irányába.

Viszont én meg meglepődtem és nem kérdeztem vissza, hogy akkor miért érdeklődik felőlem? Miért kérdezte, h van-e kapcsolatom, meg miért ír rám újabban megint?


Amúgy többször említi a beszélgetésekkor, hogy szerinte sok bennünk a közös, meg hogy milyen egyformán gondolkodunk és dicsérni is szokott, hogy szerinte okos vagyok.


Utóbbi időben sok csalódáson estem át, ezért nem akarom magam semmibe sem beleélni, de a napokban 2x vele álmodtam (valami jót), pedig mostanában nem emlékeztem az álmaimra se, aludni se tudtam. Barátaim szerint össze is illenénk.


De nem tudom mire vélni ezt a viselkedést, mit gondoljak? Ezek alapján van rá esély, hogy esetleg a jövőben többet is akarhat tőlem? A leírtak alapján ki mit gondol?


Nagyon fontos lenne, hogy lássam több szemszögből a helyzetet, mert nekem nagyon cuki és okos! :(



2014. aug. 4. 21:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Köszi annak, aki egyáltalán elolvas. :)
2014. aug. 4. 21:58
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem olvasom el!
2014. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit nem tudtok elolvasni?:DD énse.
2014. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak le akar fektetni :)
2014. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

elolvastam. tényleg érdekes dolog. arra tudnék tippelni, hogy tényleg tetszel neki, és el tudna képzelni egy bensőséges kapcsolatot veled, de a másik oldalon ott van az említett nő, "aki számára tökéletes volt", és vagy még nem tud teljesen túllépni rajta, vagy még érez halvány reménysugarakat azt illetően, hogy esetleg mégis össze tudjon jönni vele. bár ez utóbbit kevésbé tartom valószínűnek.


fogalmam sincs, mit lehetne tenni most. :D várj ki egyelőre, aztán ha nem kezdeményezz, és semmiképpen sem akarod elszalasztani a lehetőséget, akkor lépj te. :)


mondjuk azt nem tudom, hány évesek vagytok, én zöldfülű 19 éves srácként így látom. lehet, hogy totál más a helyzet valójában... :D

2014. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen mèg maga se tudja hogy mit akar tőled. Tetszel neki ez biztos, de lehet hogy magában nem az vagy csak egyszerűen fél egy újabb csalódástól.

Szerintem keresd a társaságát, beszélgessetek, ismerjétek meg egymást jobban (szóban) és előbb utóbb bátrabb lesz.....vagy légy te picit kezdemènyezőbb, esetleg bíztasd, bátorísd, hogy merjen közeledni feléd.

De ebből akár kapcsolat is lehet ha nem szúrjátok el és valóban kellettek egymásnak :)

2014. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#22:03

Köszi neked. :)

Én 25 vagyok, ő pedig 29.


Egyébként jó a meglátásod, lehet hogy ez van. Csak már mások miatt belefáradtam a felesleges várakozásba is, de aztán meg lehet, hogy tényleg tetszek neki. Igazából ezt sem tudom, vagy hogy csak beszélgetni jó neki velem, vagy majd akar többet is... ki tudja.


#22:04

Ebben a "jeladásban", hogy közeledhet felém, mindig is béna voltam, mert vagy semmit sem mutattam, vagy túl sokat is, ezáltal mindig elszúrtam. Esetleg ha néha én is ráírok, akkor az már elég?

2014. aug. 4. 22:08
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj, 22:04, neked is köszi. :P
2014. aug. 4. 22:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, úgy értettem, hogy írj rá, érdeklődj felőle és a dolgai felől esetleg javasolj személyes találkozót ahol tudtok fesztelenül beszèlgetni.....ilyenek.

Hidd el, egy férfinek is jólesik ha érzi hogy érdeklődnek iránta :) #7

2014. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A személyes talit azt biztos nem hoznám fel én, ha tényleg érdeklem, azt azért csak neki kellene kezdeményezni. Ehhez túl büszke vagyok és még mindig engem kell meghódítani. :P

De hogy én is írjak neki az jó ötlet, hátha bátrabb lesz, ha akar valamit... :)

2014. aug. 4. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!