Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt hiszem kezdek teljesen...

Azt hiszem kezdek teljesen megōrülni, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Elegem van sokmindenbōl , megvan sokmindnem nem élek rosszul , de magányos vagyok , és barátaim is vannak , de velük csak suliba találkozok, meg a legjobb haverom is kilométerekre lakik tōlem ... Szóval nem tudok lógni velük , amikor otthon vagyok , általába telózok xboxon játszok, de már elegem van ...Teljesen kezdek begolyózni , emelett megfelelési kényszerem is van , mindíg találok magamban valami hibát és emiatt elszomorodok , rossz dolgokra gondolok ,hogy az életbe sose lehetek sikeres ... Nem tanulok valmai fényesen most vagyok 9.-es ..Egyszerūen azt érzem semmitre nemvagyok jó egy értéktelen senki vagyok a sok miliárd emberbōl, fura ez az egész .... valaki tud segíteni? 15/F
2017. szept. 25. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"mindíg találok magamban valami hibát"

Mindenkiben vannak hibák, rengeteg. Hozzánk tartoznak ezek.


"hogy az életbe sose lehetek sikeres"

15 éves vagy, de már a 10 évvel későbbi életedet könyvelted el. Ha sikeres akarsz lenni a jövőben, akkor nem árt ha a jelenben teszel valamit érte..


"Nem tanulok valmai fényesen most vagyok 9.-es"

Ha ez zavar, akkor tanulj..


"és barátaim is vannak , de velük csak suliba találkozok"

Akkor találkozz velük suli után is.


"Egyszerūen azt érzem semmitre nemvagyok jó"

Minek kéne jó lenned? Milyen az, ha valaki jó valamire?

Kitakarítja a szobáját, ettől úgy érzed hogy valaki jó valamire? Mert akkor takarítsd ki te is a szobád, és attól jobban érzed magad.


"valaki tud segíteni? "

Igen. Te.

2017. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az első mindent elmondott! :)
2017. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!