Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért akadnak ki ennyire az...

Miért akadnak ki ennyire az emberek, szimplán azért mert hozzájuk érsz?

Figyelt kérdés
Szóval, mostanában sok ilyen prankeket nézek amiben az utca emberét prankelik (külföldieket). Persze van a nagyon bunkó kategória amikor kihúzza az ember alól a széket, ráönti szó nélkül a vizet stb. Ilyenkor általában az a reakció, hogy emberünk a prankelő után fut - teljesen jogosan - felháborodva. De van ez a videó amit nem tudok hova tenni: [link] Nagyjából annyi a lényeg, hogy random embereknek csak úgy megfogja a kezét. Persze ez nem egy szokványos dolog én is elhúznám a kezem, hogy ,,haver, jól vagy?”, meg szólnék, hogy álljon le és elmennék. (Mondjuk az hozzátartozik a sztorihoz, hogy ezeket a prankeket általában fiúk csinálják, én meg egy egyszálbél csaj vagyok, szóval megverni vagy hasonló nem tudnám). De az csak nekem fura, hogy kb semmit nem csinál csak megfogja a kezét erre konkrétan elkezdik püfölni?:D Vagy ez normális, velem van a baj? Ti hogyan látjátok?

2017. okt. 13. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Direkt olyan környékre ment, és olyan embereket szemelt ki akiknél várható az epic reakció.
2017. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amúgy is a videón csak a kb.: 5-6 balhés reakciót látni, de ki tudja, hogy valójában hány emberhez ment oda, ahol nem történt semmi extra.
2017. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvan a maga személyes szférája, amit átlépve az illető a személye ellen irányuló agressziónak tekinti a közeledést. Ismeretlentől származó testi érintés az egyik legnagyobb ilyen "fenyegetés", olyannyira, hogy az agresszív ellenreakció szinte természetes. Tulajdonképpen ez az alapja a szociális fóbiának.
2017. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Engem tömegközlekedésen akaszt ki, hogy muszáj a kezemet tapicskolni? Érdekes módon én megnézem, hova teszem a kezem.


Ilyenkor irritáló, hogy a másik annyiba sem néz, hogy észrevegyen.


A prank videók meg, aki elmegy qrvának, ne csodálkozzon, ha megbsszák.

2017. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én megértem. Persze, hogy fura, irritáló, nem szokványos dolog, hogy valaki megfogja a kezed. De azért csak nem vered meg érte... 0-0

Amúgy abban igazatok van, hogy magának keresi a bajt.

2017. okt. 13. 21:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én normális értékrendű, átlagos férfinak tartom magam.


De ha odajönne egy vadidegen srác a kezem fogdosni nekem is az lenne az első gondolatom hogy de szívesen fejbe rúgnám. A tömegközlekedésen is ölni tudnék mikor a kezem fogják meg a kapaszkodó helyett, vagy látják hogy ott állok ahol és úgy állnak hogy egymáshoz simulunk, vagy ülök és a seggét tolja a képembe.


Normális ember ideges lesz ha inzultálják az utcán, mi ezen a furcsa reakció?

2017. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a videóban nem hagyja abba, hanem tovább próbálkozik náluk, szándékosan bosszantva őket. Ez nem szimpla hozzáérés.
2017. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez igaz, van ahol tényleg próbálkozik meg ilyenek. Annál én is felcseszném magam.

De van amelyiknél megfogja a kezét erre a srác asszem valami olyat mond, hogy ,,don’t touch m” utána ,,are you dumb” és nekiesnek a 2 haverjával. >.>

2017. okt. 13. 22:18
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a "gyengébbik nem" képviselője vagyok. Ha hozzám odajönne egy random illető és erőszakosan próbálná megragadni a kezem, azt azonnal támadásnak venném. Ha valaki tanul önvédelmet, akkor belesulykolják, hogy ilyenkor vagy elszakadsz a személytől és menekülsz, vagy ha nincs erre lehetőséged, akkor legvégső esetben megpróbálod ártalmatlanítani (nem pépessé verni, hanem földre vinni).

Gondolhatod, hogy a videóban szereplő srác olyan embereket szemelt ki, akiktől várhatóan érdekes reakciót fog kapni. A legtöbben pedig józan paraszti ésszel úgy vélték, hogy az őket tapizó illető esetleg megpróbálja őket kirabolni vagy rosszabb esetben fizikailag bántalmazni. Már nem azért, de a videós a behízelkedő vigyorával pont elmenne valami drogosnak, aki nem tud józan döntéseket hozni - ergo veszélyt jelent. Egy rosszabb környéken teljesen érthetők a heves reakciók.

2017. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De mit nem értesz? Alapból egy olyan környékre ment ahol azért megvernek, ha nem tetszik az arcod.
2017. okt. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!