Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire gáz, ha valaki nem...

Mennyire gáz, ha valaki nem csoportban megy bulizni, hanem a barátnőjével ketten?

Figyelt kérdés
Voltam egy kisebb ilyen fesztiválon, és egész közvetlenül odajöttek az emberek, barátnőmmel ketten voltunk eredetileg. Buliban is hasonló? Nem gáz, ha nem csoportosan megyünk oda, hanem ketten? Nem idevalósi, és nem akarok haverokat hívni. Ismerőseim kb csak csoportosan járnak, emiatt érdekel.:/
2017. okt. 15. 01:08
 1/3 anonim válasza:
90%
Egyáltalán nem gaz.Nyilvan jobb szerintem jobb társasággal bulizni menni,de ez csak az személyes véleményem.
2017. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez a világ leg gázabb dolga ha valaki a baratnojevel megy bulizni. Minimum 10 de inkabb 20 fős szervezett csoportokat inditanak bulikba, azt ajanlom csatlakozz mielobb te is.
2017. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha te is lány vagy, akkor minden idióta be fog nálatok próbálkozni.
2017. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!