Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok az egyetlen fiú a...

Én vagyok az egyetlen fiú a csoportban. Hogyan tudnék beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta játok balettozni, de abba kellett hagynom egy ideig, mert egyrészt lesérültem, másrészt vannak még más egyéb okai is, de ezek most nem ide tartoznak.

Harmadrészt most újrakezdtem nemrég, ugyanoda mentem vissza, ahova eddig jártam és most változott pár dolog. Pl az, hogy szét lettek szedve az emberek, mert túl sokan vannak, úgyhogy meg van határozva hogy melyik nap hol, mikor és melyik csoportnak van órája. Nos, nálunk én vagyok az egyetlen egy fiú és kicsit furán érzem magam emiatt. Vannak, akiket régről ismerek, ők kedvelnek engem ahogy én is őket, de csak kb 4-5 emberről van szó, a többiekkel nem tudom, hogy jöhetnék ki.

Valamint holnap lesz a szülinapom és mondták, hogy majd hétfőn meglepnej valamivel, de ettől is egy kicsit előre félek :D


17/F (nemsokára 18 :D)


2016. okt. 15. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Egyetlen megoldás van csak: az összes csajt meg kell dugnod. Csak akkor fognak elfogadni.
2016. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem értelmes kommenteket vár. Hát figyelj, barátkozz velük és beszélgess olyan témáról amit ők is szeretnek, hagyd egy ideig hogy ők beszéljenek, aztán ismerd ki őket és lassan kapcsolódj be hozzájuk. :) Én Október 04-én lettem 17. (F) :) Mondjuk én mindig is a lányokkal jöttem ki jobban mert szeretek olyan témákról beszélgetni mint ők. Csak lazán. Egyébként néztem ma reggel ezt a 35% megbízhatóságot, ez azért csökkent így szerintem mert már 3-4 olyan kérdést tettem ki amit töröltek... (Apró hirdetés miatt :"D Ami egyáltalán nem volt az, annyi volt a kérdés hogy tud-e valaki fodrászt Győrben, lehetőleg olyat aki ügyes és olcsón dolgozik) Mindenesetre nem esik jól ez a 35% mert olyan mint ha ezzel megbélyegeznének. Amúgy meg nagyon nem is szoktam válaszokat írni, szerintem ez azért lehet mert megmondtam a véleményem néhány páwa emberről... Némelyik elég bunkó, beleköt random emberekbe és ez nem nagyon tetszik... Az ilyet máglyára tudnám kötözni...
2016. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes kommenteket? Mi az, ami nem értelmes a dugásban? Látszik, hogy szűz vagy még, ketteske.
2016. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te mázlista :D
2016. okt. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17 vok, hogy ne lennék szűz? :D
2016. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szűz vagy, engem nem versz át! Ha nem az lennél, akkor mit keresnél itt a Gyakorin, ahelyett, hogy csajoznál?!?
2016. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem lehetne rátérni a témára ahelyett hogy azt beszélnétek meg h ki szűz és ki nem? Én sem vagyok az na és?
2016. okt. 16. 12:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, dehogynem vagy te is szűz. Aki ennyire bizonygatja, hogy nem az, biztos, hogy még az. Meg hát 17 éves vagy, és itt ba.szod a netet, ahelyett, hogy csajoznál.
2016. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hű de sokkal jobban ismer minket és magánéletünket valakit :D Ne másokon vezesd le a frusztráltságodat. Még egy ilyen üzenet és jelentelek.
2016. okt. 16. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Jelentsél nyugodtan, szűz fiú. Ezzel is csak igazolod az elméletemet, mert egy igazi férfi nem használ ilyen gyermeteg dolgokat, hogy "Jelentelek!", csak is olyan, aki még szűz.
2016. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!