Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az Időkép nevű oldalon hogy...

Az Időkép nevű oldalon hogy tudom jelezni, ha valaki zavaró hozzászólásokat ír és sérteget másokat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy másokat nem, csak engem zavar. És lehet, hogy nem is bántó, csak én reagálok túl. Kimásolok néhány hozzászólást. Az illető

gaborvagyok1981.

nyarigyerek - tegnap 16:36

mi melegimádók meg majd májustól szeptember végéig nevetünk rajtatok :DD élvezzük a 30-40 fokokat, kirándulunk, kiülünk, sörözünk míg te felrobbantok hogy mások jól érzik magukat, mert ti nem szeretitek, a napfényt és a jókedvet :DD (szerintem nincs ebben semmi bântó)

nyarigyerek szóval te azon fogsz nevetni,hogy a 40 fokos melegben ki mikor lesz rosszúl?kicsit sem vagy önző :D csak szólok hogy a 40 fok imádók vannak a kevesebben a normális emberek ezt az időt szeretik nem azt.

lina05 - ma 9:45

Csodaszép idő van,kitarthat a télen,aztán jöhet a tavasz a nyár.A kertipartik, a vidámság,a napfény,strandolás:-)Mediterrán Magyarországot!:-)

Egész nyáron röhögtem a hozzászólásaitokon:-)rakass klímát ha nem bírod a nyarat:-)a napsütést élvezd,színt visz a szürke kis életetekbe:-)

gaborvagyok1981 - ma 10:40

lina05 én élvezem a napsütést most,de nem nyáron amikor meg lehet pusztulni.Csak a beteg emberek szeretik a 40 fokokat a normális emberek ezt szeretik.Valószinüleg te vagy az egy a sok közül aki nem tudja megkülönböztetni a magyarországi nyarat az afrikai nyártol. :D semmi baj sokat kell még tanulnod.


Most miért baj, ha vki szereti a nyarat, a napsütést? Szerintem ez az ember picit sokat képzel magârol.

Válaszotokat köszönöm előre is! :-)


2017. okt. 16. 16:10
 1/1 Alain Delon ***** válasza:
Én nem is tudtam, hogy ott ilyen duma megy. Ugyanakkor, ha nagyon időjárási infókra van szükségem, én a Köpönyeget szoktam nézni.
2017. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!