Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy reagáltátok volna le...

Ti hogy reagáltátok volna le a helyzetet?

Figyelt kérdés

Múlt héten történt de még mindig nem tudom elfelejteni ezt a nyomorék gyereket.

Ahol tanulok, szerveztek egy programot nekünk és az utcán gyülekeztünk, kb. 50-en lehettünk. Megjelent egy ittas bácsi, 60 feletti volt már. Amikor meglátott minket, közelebb jött "Éljenek a bányászok!" és hasonló szövegekkel tisztelgett, énekelt is valami indulót. A társaság nagy része elhalkult, szerintem azt se tudták hogyan reagálják le a helyzetet, zavarban voltak. Mi a barátommal mosolyogva néztük (azért vicces volt, legalábbis nekünk), mondtuk is neki hogy jó szerencsét. :) Teljesen barátságos volt, semmi rosszindulat nem látszott benne.

Aztán egy srác, aki a barátnőjével volt, látszott hogy ideges, és valami olyasmit mondott neki felháborodva, hogy jól van senkit nem érdekel, el lehet húzni a f a s z b a, közelebb is lépett hozzá, a barátnője meg visszahúzta. A bácsi csak annyit kérdezett töle, hogy "Hány évet dolgoztál az uránbányában?" A papám is bányász volt és a tanulmányaimnak is köze van hozzá. A gyerek valamit visszakaffogott flegmán, aztán a bácsi mondta hogy mi "termeltük" nektek az áramot. Nagyon megsajnáltam szegényt, oda kellett volna mennem hozzá és a hulladék semmirekellő helyett elnézést kérni. Remélem látom még valahol. 22/F


2017. ápr. 3. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Lecsaptam volna, sokkal kisebb dolgokért is vertem már össze hétvégente rendszerint este, keménykedőket mert másból nem tanulnak. Nem kifogás az sem ha épp valakivel van, legalább összeszedi a földről.

24F

2017. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira unszimpatikus ez a gyerek, később is hallottam még egyszer megnyilvánulni. Remélem nem kerül a szemem elé többet.
2017. ápr. 4. 00:12
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Sehogy. Egy ittas félbolond piszkálta a hülyeségeivel, hagy ne keljen már eltűrnie csak azért mert a cuki bácsi öreg.

Én sem bírom az ittas vénembereket, főleg ha kéretlenül hülyeségekkel zaklatnak.

2017. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ő túlreagálta akkor, te pedig most.
2017. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, jófejnek tűnsz nekem a kérdésed alapján, jól látom egy egy jóindulatú, segítőkész ember vagy?
2017. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*hogy egy
2017. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavart ez téged, miért nem büntetted meg a srácot?
2017. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5 Én senkinek nem akarok rosszat, bár lehet néha úgy tűnhet.

#7 Most egy 20 év körüli emberrel mit lehet kezdeni aki így viselkedik? Hiába szóltam volna neki, ez kevés ahhoz hogy megváltozzon, majd az élet talán megtanítja hogy vegyen kicsit vissza.

2017. ápr. 4. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát kezdjük ott mivel a bácsi az öregebb és valóban ledolgozott egy életet! És ha én is ittam volna kocintottam volna vele. A Bunk@ f@x@ gyerekhez meg oda mentem volna és megkérdeztem volna, mit képzelt magáról. Öregebbnek kijár a tisztelek.
2017. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!