Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem gáz dolog...

Szerintetek nem gáz dolog Instagramra olyan fényképet ami temetőben készül?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ilyen képet töltött fel magáról, hogy egy rokona sírja mellett fotózták Halottaknapja alkalmából. Sötét volt és égtek a gyertyák. Szerintem ez egy kicsit magamutogatás, nekem még eszembe se jutott soha egy halott rokonom sírjával fotózkodni. Tényleg hangulatos képek voltak de szerintem egy temetőben nem illik fotózkodni.

Szerintetek?



2017. nov. 2. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
De...
2017. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen?
2017. nov. 2. 20:22
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen, gaz.
2017. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én gondolom így de azért érdekel másnak a véleménye is?
2017. nov. 2. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem gáz. Nincs szebb, hangulatosabb, mint egy temető így november elején. Gyertyák égnek, körülötte sötétség - tökéletesen átadja a hangulatot.

Amúgy nekem sem jutott még eszembe, hogy sír mellett fényképezzek, nekem is inkább a magamutogatás jön le ebből. De tény, hogy nagyon szép képeket lehet csinálni ilyenkor a temetőkben.

2017. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Elég nagy s3ggfej az aki azzal vág fel hogy meghalt valaki és a sírja mellett pózol...Jó hogymár rá nem gyepálja a sírra....ez nem menö
2017. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Engem hidegen hagy. Miért kéne bárkit is zavarnia? A temetőben senki sem fog miatta panaszkodni, idegenek meg mit foglalkoznak vele?
2017. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, a hatossal tökéletesen egyetértek (Amúgy a hármas nem én vagyok :D)
2017. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tényleg hangulatos képet, de szerintem ez nagyon fura.
2017. nov. 2. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem gáz. Nem a halottan, és nem is a kép készítőjén van a hangsúly, hanem az égő gyertyákon, ami gyönyörű látvány. Kár is lenne nem megörökíteni.
2017. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!