Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem gáz dolog...

Szerintetek nem gáz dolog Instagramra olyan fényképet ami temetőben készül?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ilyen képet töltött fel magáról, hogy egy rokona sírja mellett fotózták Halottaknapja alkalmából. Sötét volt és égtek a gyertyák. Szerintem ez egy kicsit magamutogatás, nekem még eszembe se jutott soha egy halott rokonom sírjával fotózkodni. Tényleg hangulatos képek voltak de szerintem egy temetőben nem illik fotózkodni.

Szerintetek?



2017. nov. 2. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mi párommal elég erőteljesen a goth szubkultúrába tartozunk, rengeteg olyan fotósorozat készült rólunk amik temetőkben kapták a helyszínt. Sok hétköznapi ember szerint is hangulatosak lettek, persze van aki betegnek titulálja, nos ez is olyan dolog, hogy nem vagyunk egyformák.


Felfogás kérdése az egész, egy temető, ki szabja meg, hogy mi illik és mi nem? Nem azon van a hangsúly, hogy ki mit csinál ott, hanem hogy milyen célból. Mi például művészeti szempontokat szem előtt tartva csináltuk a fényképeket ilyen helyen, a sírköveken a nevek sosem látszanak, arra mindig ügyelve lett, innentől fogva, pedig csak mint egyfajta háttér jelenik meg a temető, és mint jelkép. Akkor most ez elítélendő vagy sem?

2017. nov. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11%
Ennyi erővel egy döglött galamb is mellett is lehet pózólni...És ha valaki kérdezi....csak azt mondom hogy nem az a lényeg csak úgy ott van mert milyen szép
2017. nov. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!