Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy egy 16 éves lánynak van egy barátja aki 2 évvel nagyobb mint ő hogy örökké együtt legyenek?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok hogy házasság vagyis közös élet

Volt már olyan higy iylen fiatalon emgismerkedtek és életük végéig együtt voltak ?



2017. nov. 4. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esély van rá de elég kevés
2017. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A mai ifjúságot látva...álmodj királylány...jut eszembe válaszul kérdésedre, de az is, hogy ma már ez sem kizárt talán.
2017. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elég szomorú..
2017. nov. 4. 12:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Az hogy a kovetkezo baratjaval egyutt lesz elete vegeig, na arra van kb 10%. Akkor szamold ki mennyi az eselye a mostani baratjaval:D
2017. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 évvel nagyobb. :D
2017. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De ha tényleg nem oylan mint más fiú rendes meg midnen

Akkor?

2017. nov. 4. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden fiúra azt mondjátok, hogy nem olyan mint a többi fiú... xD
2017. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A "rendes meg minden" ide nagyon kevés. Egy egyszerű példa a saját tapasztalatomból: Ma már biztosan nem jönnék össze azzal a csajjal, akivel 18 éves korom környékén jártam. Egészen egyszerűen azért, mert teljesen más életkörülményeket képzelünk el magunknak. Az a lány ma egy gyárban operátor, én egy több diplomás mérnök vagyok. Valószínűleg a fizetésem legalább ötszöröse, mint annak a lánynak. Nem mozgunk már egy szinten, nem tudnék vele együtt élni. Teljesen más világ vagyunk azóta. Pedig mindketten tök rendesek voltunk/vagyunk meg minden. De nyilván ezek olyan dolgok, hogy 16-18 évesen még nem feltétlen látszódnak. És mindez csak egy nézőpont volt. Szóval elég sok tényező van, ami miatt úgy alakulhat, hogy nem lesznek "örökké" együtt.
2017. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne álmodozz :)
2017. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden 16 éves lány ezt gondolta amikor szerelmes volt.

"higy iylen fiatalon emgismerkedtek"

Szerintem a pasid egy idő múlva rájön hogy írni sem tudsz, nem fogja nagyon sokáig eltűrni az ilyen szembetűnői hibáidat.

2017. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!