Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Furcsa tényleg hogy a csajom...

Furcsa tényleg hogy a csajom nélkül megyek bulizni ha ő nem jön? Vagy megyünk de nem ugyanoda?

Figyelt kérdés

Miért van a környezetem ezeken kiakadva? Mondván hát miféle kapcsolat ez?


Van olyan hogy nekem van kedvem bulizni a csajomnak nincs. Vagy épp lenne csak oda nem akar jönni ahova én. Hát semmi gond megyek egyedül. Ő meg marad otthon vagy megy ahova akar. lehetőség fel lett neki ajánlva nem élt vele így járt. Megyek egyedül. (persze sose megyek egyedül úgy értem megyek a haveri társasággal de nem vele)


Miért vannak ezek kiakadva?


Sőt fokozom.

Olyan is van hogy ő oda akar menni ahova én oda nem akarok, én meg máshova akarok ahova meg ő nem akar.

Hát megyünk mindketten. Csak ő oda én ide.

Mi ebben a furcsa?


2017. nov. 8. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt sosem értettem én sem. Mi is így vagyunk, azért mert egy pár vagyunk, még járhatunk külön is bulizni, nem tudom mi ebben a kiakasztó.

27/n

2017. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ugye jön az érv: elmegy nélküled bulizni honnan tudod hoyg nem csal meg???


LOL


egyrészt

Ha tényleg meg akar csalni ahhoz nem kell buli miért a buszmegállóban is megismerkedhet valakivel aztán megcsal


másrészt

ha a csajom csak azért nem csal meg mert pórázt kötök rá és a nyakába ligehek 0-24ben mint valami háremőr akkor az már rég rossz...

Akkor csaljon is meg.

2017. nov. 8. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Mert azt hiszik, hogy ő a barátnőd, pedig csak a csajod. A csajoddal azt csinálsz, amit akarsz, a barátnő azért már egy fokkal komolyabb. Ha szeretsz valakit, akkor vele akarod tölteni a szabadidődet. Ha csak a csajod, akkor az olyan, hogy jó vele, de nélküle is ugyanolyan jó. Értsd: nem tartós kapcsolat, csak helyfoglaló. Ezt nem tudja a környezeted.
2017. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi hat éve vagyunk együtt, én örülök neki, ha elmegy szórakozni nélkülem, addig xbox-on játszom pl. De van, hogy én megyek külön bulizni, barátnőimmel. Tőlünk is kérdezik, hogy "elengedted?", "nem félsz?", stb.

Sórognőm pl. tiszta idegbeteg, ha a férje nélküle megy el valahová, mert nem tudja magát elfoglalni. Nem érdekli semmi.

Egy ember, ha nem tudja magát elfoglalni, jól érezni egyedül, akkor ott baj van.

Az meg a másik, hogy sokszor nem buliban történik a megcsalás.

2017. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as: első válaszoló vagyok. Azért ne ezen mérd a kapcsolat komolyságát, jó? :) Nekem vőlegényem van, és nem találok semmi kivetnivalót abban, ha elmegy bulizni nélkülem, vagy én nélküle. Ettől függetlenül, együtt is sok időt töltünk el, sportolunk, túrázunk, stb. Nem kell ezt túldimenzionálni.
2017. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Mert azt hiszik, hogy ő a barátnőd, pedig csak a csajod. "


Ez csak szemantikai vita. Csaj barátnő lehet neked nem uaz nekem igen.

És attól hogy a barátnőm (később akár feleségem is...) attól még nem akarok minden percet vele tölteni. Nme vagyunk öosszeláncolva.

Ő is egy szabad ember saját hobbival érdeklődési körrel és én is.


Ő pl eljár fallabdázni (sose megyek vele) én meg paintballozni (sose fog velem jönni)

Ez van.

Ettől még....

2017. nov. 8. 11:39
 7/8 A kérdező kommentje:

" mert nem tudja magát elfoglalni. Nem érdekli semmi.+"


Agyhalott.

2017. nov. 8. 11:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Fú, ezt én sem értem. Nem értem, miért hiszi azt pár ember, hogy csak akkor lehet jó egy kapcsolat, ha a szabadidejükben a tagok 24/7 egymás seggében vannak, és mindig alkalmazkodni kell a másikhoz.


Rám is néznek páran a környezetemben az alábbiak miatt:

- van, hogy egyedül elmegyek moziba, mert szeretnék, párom meg rühelli a mozit, és nagyon ritkán van olyan film, amire elmenne

- nekem több színházbajárásra van igényem, mint neki, így egyedül is elmegyek

- munkahelyi kollégás bulikra, sörözésekre nem rángatom oda

- egyszer elmentem nélküle szilveszterezni... mondjuk az is egy elég érdekes sztori volt. Nekem ő azt mondta, hogy tanulnia kell, és nem fog ráérni találkozni. Engem meghívott egy olyan ismerősöm bulizni, aki nem ismerte a páromat, tehát nem közös barát. Igent mondtam. Szüleimtől meg anyóstól olyan nézéseket kaptam, hogy csak na... de az sem segített, hogy utána kiderült, hogy a kedves párom meggondolta magát, és inkább közösen csendben szilveszterezne velem, ezt megmondta anyósjelöltnek, csak nekem nem :D

2017. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!