Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyen helyeken tudok baratokat...

Ilyen helyeken tudok baratokat szerezni? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy a suliban vannak ugymond "barataim" es el is szoktam veluk beszelni,azonban nyaron meg szunetekben meg se keresnek hogy menjunk ide vagy oda es soha senki nem ir.Csak akkor ha kell nekik a hazi vagy az az napi anyag.

Megyek majd okj-tanfolyamra meg megyek tovabb tanulni(fogorvos leszek)meg ugye ott lesz meg a munkahelyem is meg ott lesz a jovobeli ferjemnek az ismerosei akikkel szinten ismerkedhetek.Szoval ezeken a helyeken tudnek majd ismerkedni es olyan baratokat szerezni akik majd akkor is irnak ha erdeklik is oket hogy mi van velem? Mar kezdem azt erezni hogy felesleges szamomra a facebook...15/l (nagyon rosszul erzem magam hogy soha nem lesznek barataim)


2017. nov. 11. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:

De ha már itt vagyok, válaszolok! :)


Ne keseredj el! Nagyon fiatal vagy, előtted van az egész élet. Egy alamire azonban készülj fel: a barátok jönnek és mennek, és mindenki felszínes (persze van am kivételek, de igazi baràt ritka)

Tehát olyan barátság, mint a filmekben csak 0,1% van.


Persze ez nem jelenti azt, hogy ne szeretnének majd. Nekem egyetemen lettek nagyon jó barátaim, közös nevünk volt (csoport), megvolt a koccintós helyünk, a nyári bulik, utazások... mégis diplomálás után alig beszéltünk. Mert dolgoztj, mert tanulta, mert álmosak voltak. Többnyire én írtam a csoportba, illetve egy másik lány (mi ketten beszélgettünk :D)


Nem szabad elkeserednend. Tudd helyén kezelni a dolgokat. Az embereknek mindig a sajàt életük lesz a legfogosabb. A legtöbb baràtnő (akik cukkrmázas szirupban úsznak a suliban) tudják a legdurvább pletykákat terjesztenj a másikról, ha egyszer összebesznek. (Nyilván vannak olyan mázlisták, akiknek megmarad örökre a legjobb barát, de ez ritka)


Én egyetemista koromban melegedtem össze újra egy volt általanos iskolás barátnőmmel, pedig nem is egy helyen laktunk és tanultunk.

Bárhova mesz, mindif találkozni fogsz új emberekkel.

A középiskola után az egyetemen, tobábbképzéseken, tanfolyamokon, edzőteremben (pl csoportos edzés), a munkahelyeden... és jóban leszel a kedvesed barátaival is. :)


Sosem leszel egyedül, de sajnos a legtöbb ember cserélődnk fof melletted. De mindig fog maradni legalább 1 ember, akivel néha összefutva egymásnak megörülve sütiztek :)


Ha ez megnyugtat, a facebook-on én is a kedvesemmel beszélek rendszeresen. :) vannak baràtnőim, de tudom róluk, hogy főle akkor írnak, ha unatkoznak vagy tanácsra van szükségük :D és ez nem baj, mert nem lenne időm egész nap pötyögni.


Gimiben sulit váltottam és nem volt sok baràtom. A közösségi oldalakon én sem beszéltem kb senkivel, viszont kolis lettem. Akkor az egy 0-24es barátsá volt, mégis teljesen elkolott... :( mindenki rohan, a világ más tájain vagyunk és jó, ha az egyikkel beszélek és találkozom évente.


Az, hogy most az osztálytársaid kihasználják, hogy jó tanuló vagy, nem szabad, hogy fájjon. Gondolj arra, hogy te nagyon ügyes és szorgalmas vagy :) mé sokra fogod vinni. Ha pedig nem szeretnéd odaadni a házit, mondj nekik nem-et. Bármikor mondhatod.

Barátaid pedig lesznek, csak minden életszakasznan úkabbakat és újabbakat ismersz majd meg és kerülnek az életed középpontjába.

2017. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!