Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem nagyon durva...

Csak szerintem nagyon durva ez a "friends jegy" dolog?

Figyelt kérdés
Youtuberek insta sztoriján többszöt is hallom hogy tudtok venni vagy nyerni ilyen friends jegyet OVS-re és akkor együtt játszhatnak meg programok lesznek velük stb. Csak én vettem észre hogy ez mennyire durva? Hogy azokkal lesz programjuk akik kifizették az árát? Meg kell venni hogy velük legyen? Ez komoly??? Engem ez nagyon kiakasztott hogy külön egy drágább jegyet kell venni ahhoz hogy szóba álljon veled.. Csak azokat veszik valamibe akik ezt meg tudják fizetni. Nagyon kiakadtam. Majd ott is úgy tesznek mintha mekkora haverok lennének a videósok közben meg csak muszáj nekik mert ot egy rész aki azért fizetett hogy velük legyen.. ez nagyon gáz. mondjuk én eleve nem vagyok oda a youtuberekért meg azért hogy sztárokat csinálnak belőlük de ez tényleg az utolsó csepp volt. Vagy csak én látom ezt rosszul? Ti mit gondoltok erről?
2017. nov. 15. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
(Ott* egy rész) elírtam
2017. nov. 15. 17:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapból cringe már ez az egész Youtuberkedés, ez is ugyanaz lett, mint minden: üzlet. Mindig is az volt, de egy ~5 éve azért még jóval ritkább volt nálunk, hogy valaki egy házra való pénzt ebből szedjen össze (pl. Polla), és mivel nehezen lehetett vele százezreket keresni, ezért sokkal őszintébb, tartalmasabb és családiasabb volt az egész.


Ne idegeskedj ezen, most ez a divat, ki tudja mennyi ideig... Ha nem tetszik, akkor ignoráld, mást úgysem tudsz tenni.

2017. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj Pollát ne is említsd ha meglátom már kiborulok hogy egy velem egy idős lányból mit tesz a "hírnév".. szinte a semmiből keres egy rakat pénzt és meg is látszik rajta. Pedig nagyon aranyos lány volt követtem régebben de már nem bírom elviselni.
2017. nov. 15. 18:00
 4/5 A kérdező kommentje:
De most nem rá irányult a kérdés őt hanyagoljuk.
2017. nov. 15. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Ha ez az amiről én halottam, akkor mindenkivel szóba állnak az aláírós időszakba, ez a friends jegy csak a közös játékra vonatkozik. Durva, nem durva, nem tudnak mindenkivel foglalkozni.
2017. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!