Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Annyi mindenért lehet értelmes...

Annyi mindenért lehet értelmesen versengeni, de a nemek közötti rivalizálásnak mi haszna van?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Hol rivalizálnak a nemek?
2017. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Pl remek módja a flörtölésnek.
2017. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki a saját véleményét kívánja érvényesíteni. A sztereotípiákat kívánják megdönteni, ezért versengenek.


Kérdező! Elárulnád milyen cél vezérel, ami miatt naponta önismereti, illetve emberi jellemvonásokra utaló kérdésekkel látsz el minket?

2017. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Haszna az nincs, de ha összezársz egy csapat hím sovinisztát egy csapat feminácival akkor ott logikát mellőzve elszabadulnak az indulatok :D

Meg az a baj az ilyen vitákkal hogy sokszor az érvelés átmegy sértegetésbe ami az imént említett két félen kívül már a témától tartózkodókat is sérti, emiatt aztán még többen állnak be a vitába.

2017. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki ezen “rivalizál, arról honnét tudod, hogy másban nem?


Meg az is lehet, hogy ez nem elõre eltervezett, szándékos “rivalizálás”, csak úgy ösztönösen jön bizonyos embereknél.

Legalábbis nem hallottam róla, hogy nemzetközi versenyt rendeznek ebbõl, már boccs... Nem tudom, hogy ez hogyan nyílvánul meg a mindennapokban, de nem hinném, hogy valami jelentõs probléma.

2017. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök jó kérdés. Végre egy igazán értelmes kérdező. Mondjuk a válaszok se rosszak.

Szerintem sincsen haszna ennek a rivalizálásnak abszolút, mert nincsen nyertese, csak vesztese, de az tény hogy elég ösztönösen jön. Valószínű abból fakad, hogy a szomszéd nője sokszor zöldebb, és az meg nem az övé, és így haragszik az egész női nemre. Vagy fordítva. Ja meg persze hogy ki mosogasson el.

2020. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!