Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire szégyelled magad, ha...

Mennyire szégyelled magad, ha leeszed, leiszod iskolában, munkahelyen a ruhádat és koszos ruhában kell ülnöd egész nap?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem külön irodám van, ahova kb. senki be se dugja az orrát, úgyhogy "má-megint-mekkora-disznó-vagyok" felkiáltással hátradőlök és nem érdekel. :)
2017. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Én csak egy kis poént benyomok ha látom hogy nézik vsgy kérdezik, hogy: “jaj, lebüfiztem!” :DD

De nem gàz, de mindneki tudja hogy ez bárkivel előfordulhat.

23l

2017. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem olyan a munkaköröm jelenleg, hogy nagyon oda kellene figyelni a ruhára, szóval max. nevetünk rajta egyet, mert bárkivel előfordulhat, de nincs belőle probléma. Természetesen ha elegánsan kell felöltözni valahova valamiért, akkor odafigyelek a ruhámra, hogy ne disznólkodjam össze. Egyszer volt olyan, hogy mentem állásinterjúra elegánsan felöltözve, aztán mellettem ettek valami csöpögőset a metrón (egy dolog, hogy nem lehet, de nem vagyok közteres, hogy rendre utasítsam az ilyeneket), bennem volt, hogy ha itt most lecsöpögtetik a ruhámat, akkor nem köszönik meg, amit cserébe kapnak tőlem, de szerencsére nem lett baj.
2017. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkivel előfordulhat ilyen baleset, nem érzem szégyellnivalónak, bár nincs is megfelelési kényszerem senki felé. Én szoktam magamon a legnagyobbakat röhögni, amikor bénázok, ha meg valaki rákérdez, egy poénnal lerendezem.
2017. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Miért szégyellném magam?.. Ti betegek vagytok.

Jó nagy szívás lehet úgy élni hogy ha leöntöd magad utána egész nap szégyelled is magad hogy hogy tehettél ilyet.

2017. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Én kulturált módon asztalnál eszem, ülve, így ez a veszély nem fenyeget. Állva étkezni amúgy is egészségtelen.
2017. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem pottyant a nadrágodra még soha az asztalnál egy jó nagy zsi'ros fasi'rt? :D
2017. nov. 23. 16:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Na jó, lehet, hogy én eszem disznó módon. Túl sokszor fordul velem elő evés közben baleset.
2017. nov. 23. 16:12
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem érezném kellemetlenül magam, nem tudom, miért számít mások véleménye, hogy most mit gondolhatnak rólunk. Bárkivel megesik, én is többször ettem már le magam, fogom, kicsit bevizezem de ennyi.
2017. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenkivel emgeshet, max megpróbálom valamennyire letakarítani, aztán ennyi
2017. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!