Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan nyissak mások felé?

Hogyan nyissak mások felé?

Figyelt kérdés
Egy kicsit hosszú lesz. Most kezdtem a gimit és problémáim vannak a beilleszkedéssel (eddig is voltak,de nem mindig). A lényeg hogy például ha oda kéne mennem az osztályban a lányokhoz nem merek, mert van köztük egy olyan is,aki nem bír. Amikor meg nincs ott akkor se merek,mert mindig azon gondolkozom h mit mondjak,mert nem szoktam meg h mikor odamegyek valakihez nem nekem kell mindig beszélni. Meg mindig félek attol h mit gondolnak rólam mások,de én próbálnék nyitni mások felé,de a negatív gondolatok folyton lehúznak és még bátortalanabb leszek. Nem tudnátok tanácsot adni h hogy próbáljak meg odamenni,nem félni és hogy hogyan kéne barátkozni,mert azt se nagyon tudok? Igazából nekem nem a külsőmmel van bajom,hanem hogy mi másnak a véleménye rolam. És sokan is vagyunk az osztályban,ezért sem merek odamenni,mert mások láthatják h valaki(k)hez odamegyek. Valakinek van valami tanácsa/õtlete?

2017. nov. 24. 21:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Inkább kiközösítés van,mint barátok. Egy lány már egy jó ideje piszkál és a lányokat is ellenem fordította. Tesin os együtt vagyunk,ami szar...szerintetek az igazgató megengedi hogy átmenjek a másik osztályba?
2017. dec. 22. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!