Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zárkózott embernek tartanak....

Zárkózott embernek tartanak. Hogyan nyissak mások felé? (18/L)

Figyelt kérdés
A külvilág befelé forduló embernek tart, pedig tudom magamról, hogy nem vagyok az. Otthon mindig feltornázom az önbizalmam, aztán, amikor társaságba megyek ugyanolyan félénken viselkedem. Én nagyon szeretnék barátságokat kötni másokkal, de eddig nem sikerült. Olvasgattam mindenhol, hogy kezdjek el valami újat, és ott barátkozzam. Hát eljárok hetente aerobikozni, ahova van aki eleve barátnőjével jön, akik meg egyedül jönnek nem tűnnek barátkozósnak. Én próbálok nyitni, de nem sikeresen :S Szóval, ha tudtok, adjatok tanácsot, légyszi!

2013. márc. 15. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne próbálj másmilyennek látszani, mint amilyen vagy. Olyan nincs h egy normális embernek soha ne legyen alkalma valakivel összebarátkozni. Előbb-utóbb összejön! Én is csak azt tudom ajánlani, amit már másoktól is hallottál, próbálj meg valami újat kezdeni, amihez van kedved, nem feltétlenül sportra gondolok, hanem pl. természetjárók vagy túrázók egy csoportjához csatlakozni, vagy bringások közé, vagy valami ilyesmi.

Egyébként nincs egyetlen barátnőd vagy barátod sem?

2013. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazán jó barátnőim sajnos nincsenek. Persze az osztálytársaimmal elbeszélgetek a suliban erről-arról, de sosem tudok velük pl. személyes témákról beszélni, mert nem vagyunk olyan jóban. Pedig én pont arra vágyom..:(
2013. márc. 15. 17:21
 3/14 Antonius Caepio válasza:
Spontán. Ne azért járj el aerobikozni, hogy ott majd ismerkedj, hanem egyszerűen csak legyen nyitva a szemed, és ha olyan alkalom adódik, akkor ragadd azt meg. Ez ilyen egyszerű. Ne erőltesd.
2013. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A, ne akarj ennyire ismerkedni. Inkább élj, foglald el magad a hobbiddal, vagy amit szeretsz csinálni szabadidődben.


B, ne akarj másnak megfelelni. (bár nem látlak így csak tippelek hogy zavar az hogy más mit gondol rólad.)


Pm, és szívesen beszélgetek veled erről ha akarod.

2013. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

az ilyen helyekre nem barátkozni mennek az emberke, szóval lehet hogy nem lesznek nyitottak.


inkább próbálkozz neten, ott nem leszel ennyire félénk, meg könnyebb lerázni az idiótákat (vannak akik nagy hisztériát csapnak ha valaki közeledni akar feléjük).


csak ott meg az lesz a baj, meg általában máshol is, hogy a fiúk egyből azt hiszik, párkapcsolatot akarsz, a lányokat meg nem nagyon érdekli a dolog, főleg ha már van pasijuk. ha nincs, akkor is könynen otthagyhatnak egy új "pasiért".


talán kévézókban teázókban még, a bulikba nem értelmes emberke járnak, szóval nem ajánlom. meg ha van más hobbid, ott érdemes próbálkozni, csak áltlaában az erőltetett dolgok nem jól sülnek el. meg nehéz úgy nyitottnak lenni ha mások nem nyitnak feléd (kiábrándító lehet, főleg ha félénk vagy).


ha érdekel az olvasás akkor könyvtár, köynvesbolt, könyves fórumok, ugyanígy vannak sportfórumok, sportbolt, valami olyasmi ami tényleg érdekel téged és enm csakarra pazarlod a pénzed, hogy talán megismersz valakit.


nincs 1 barátod se, akivel elmennél valahová? vagy csak haver akkor?


erőltetni téynleg értelmetlen, de szerintem túl félénk vagy ahoz hogy laza éegyél és élj a lehetőségekkel.

2013. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megpróbálok nem rágörcsölni, bár ez jelen pillanatban nehéz lesz.
2013. márc. 16. 11:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Tanácsokkal nem tudok szolgálni, csak ismerkednék veled ha közel lakasz. Elárulod merre? Remélem nem Budapest mert ha igen, megyek és leugrok valahonnan. 22/F
2013. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor nincs jó hírem, de azért ne ugorj! ;)
2013. márc. 16. 13:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért fejbelőhetem magam? A sokadik pesti mostanában... Miért nem egymásra találtok, miért mindig rám?
2013. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én szívesen beszélgetek veled, pesti vagyok énis. sok jó tanácsot egyébként enm tudok adni, mert szerintem a félénkség egy jelentős probléma. ennél rosszab hírem is lenne, de enm akarom elvenni a kedved.
2013. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!