Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tegnap voltam egy buliban és...

Tegnap voltam egy buliban és kicsit elengedtem magam. Van egy srác, aki idősebb (bar nem látszik rajta, de nem ez a lényeg ) és nagyon jól nez ki, na én ezt meg is mondtam neki meg megöleltem. (? )

Figyelt kérdés

Az a kínos, hogy még fogok vele talalkozni ,ilyen eseményen (az nem fontos milyen) és beszélni is fogok vele. (az esemény miatt)Nem akarok tőle semmit es ő sem tőlem. De mivel még találkozunk, hogy lehetne elkerülni, hogy kínos legyen?


Meg ha véletlenül szóba hozna az elég kínos lenne. Előre is köszi a válaszokat!

17/l



2017. nov. 26. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Közlöd vele hogy a buli miatt volt, stb. A kínos az lett volna ha megcsókolod, ez az ölelés akár baráti is lehet.
2017. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem ennyi idosen teljesen mast jelentett a "buliban csinaltam valami kinosat". :D

Ez legyen a leggazabb cselekedeted egesz eletedben. Ebben semmi kinos nincs.

2017. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aztamindenit!


Én valami olyasmire számítottam, hogy leszoptál 5 csávót egymás után a wc-ben, mert kicsit becsiccsentél, és hogy ez gáz-e, mert még nem csináltál ilyet és kicsit elengedted magad. De ez? Biztos, hogy most már a pokolra fogsz kerülni!

2017. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!☺ igen tudom h nem nagy dolog csak abban a helyzetben gaznak ereztem. De azóta rám írt... Elég nyomulos
2017. dec. 11. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nyomulós. Azt hiszi, hogy mivel a buliban dörgölőztél hozzá, így már biztos az út számára egy jó numerára. Valószínűleg csak erre kellesz neki, legalábbis megvan rá az esély. Úgyhogy fontold meg, hogy mit akarsz, és hogy mennyit engedsz neki. Ha nem csak egy skalp akarsz lenni, hanem komoly kapcsolatot akarsz, azt jobb előre tisztázni, illetve a randin is ennek megfelelően viselkedni (pl. első néhány randin ne engedd, hogy megcsókoljon). Ha tartod a megfelelő távolságot, akkor ha laza szándékai vannak, előbb-utóbb lekopik, ha pedig neki is komolyak a szándékai, akkor veszi az akadályokat. Bár pasi létemre nem akarok egy lánynak ilyen dolgokban tanácsokat adni, de ez a véleményem.
2017. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a választ! ☺
2017. dec. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!