Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkal idősebb fiú . Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal idősebb fiú . Most mivan? (Lényeg lennt)

Figyelt kérdés
van egy 10 évvel idősebb fiú haverom akivel egy ideje nagyon jóban vagyunk és zenélni is tanított kicsit régebben délutánonként és egyik "óra" után eggyszer nagyon furán viselkedett... Ilyen poénból verekedés volt kb szóval én ütöttem mint a boxzsákot és furcsa dolgok történtek: pl mikor harcképtelenné hátulrol átölelt és rámtámasztotta a fejét... Aztán felemelt a karjaiba letett és folytattuk az ütögetést.. Aztán mikor átölelő szintén azután már a nyakam is harapdálni kezdte mint valami vámpír.. És mikor haza kellett mennie egy pillanat alatt közömbös lett ... Aztán mikor kérdőre vontam ezt Facebookon nagy nehezen kinyögte h csak azt akarta h jól érezzem magam... Aztán azóta folyton beszélünk sokat cseten és lehívott egyszer találkára és eljátszotta kb ugyanezt mint azelőtt csak már kicsit jobban úgy viselkedett velem mintha a barátnője lennék kicsit...(csók azér nem volt) szóval elég furcsa mert igazából köztünk nem lehet semmi nem értem mér csinálta és mért ilyen kedves velem pedig van köztünk 10 év... Nem tud valaki valami magyarázatot a történtekre?? Nem értem ezt a fiút.. Szerelmes nem lehet belém...

2014. szept. 27. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kívánhat téged,de nagyon.adj neki esélyt 😉
2014. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Gondolom Te is úgy gondolod, hogy a fiúk sablons, üres lények, akik programozott automatákként viselkednek, és a viselkedésükkel kapcsolatos kérdésekre általánosságban lehet választ adni. Ha így gondolod, még éretlen vagy úgyis egy kapcsolathoz.


Ez amúgy mi? "mikor harcképtelenné hátulrol átölelt és rámtámasztotta a fejét... "

2014. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? 10 év nem sok, az én barátom 8 évvel idősebb és vannak hasonló barátaim.. Egyébként eléggé bennevoltál, nem ellenkeztél. Beszélgess vele, ha bejön (ami elég egyértelmünek tűnik és az ő részéről is) és jöjjetek össze:-) szerelemben nincs kor:-)
2014. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bocsi 2. Válaszoló csak elírtam; harcképtelenné tett és hátulról átölelt majd harapdálta a a nyakán ilyesmi...
2014. szept. 27. 21:56
 5/17 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni. Hány éves vagy? 10?
2014. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem akar.. És azér idősebb vok már bocs
2014. szept. 27. 22:29
 7/17 A kérdező kommentje:
Értelmes segítő válaszokat kérek
2014. szept. 27. 22:30
 8/17 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszi fogalmam sincs mért csinálta ezt és hónapok óta ezen rágódiom jó lenne tudni szerintetek mi lehet ez ... Fiúk esetleg?? Nálatok ez mit jelent??
2014. szept. 27. 23:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Őszintén, segítő szándékkal írtam, meg akar dugni! 13 vagy?
2014. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Értsd már meg h nem akar mer azért normális és a haverom ismerem !!!!!! Van más lehetőség nem csak ez lehet
2014. szept. 27. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!