Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történet mindegy, lényeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történet mindegy, lényeg annyi hogy nagyon szeretek egy tőlem 5évvel idősebb nőt, biztosra veszem, hogy ő is szeret, viszont valamiért eldobna mindent amit eddig felépítettünk. Szerintem azért, mert nem merne felvállalni párként. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2017. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tartsátok titokban.
2017. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy biztos kell ehhez bátorság. Hogy élvezze, hogy provokáltok.
2017. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszóló..

Igen,bátorság kell hozzá az tény.

"Hogy élvezze,hogy provokáltok"

Ezt most nem értem!

2017. márc. 14. 18:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Az egyik barátnőméknél is 5 év a korkülönbség és ők nyíltan vállalják a kapcsolatukat kezdetek óta. Szerintem 5 év differencia simán belefér ha csak nem tűnsz a korodnál is jóval fiatalabbnak. Akkor talán érthető.
2017. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy van abban egy kis polgár pukkasztás, hogy egy idősebb nővel vagy, ő meg egy fiatalabb pasival. Ez szokatlan, kicsit provokatív az embereknek. És hogy ez ne ilyen zavart és szégyent váltson ki, hogy jaj mit gondolnak rólunk, hanem, hogy egy ilyen élvezetet, hogy megszegem a szokásokat, mert nekem ez a jó.
2017. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Történet mindegy, hogy a te szavaiddal éljek, nagyon szeretek egy tőlem 5 évvel fiatalabb férfit. Mindent odadobnék érte, ha felvállalná, amit érez irántam. Lépj, csak ez az egy életetek van
2017. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért azt írjátok mindig,hogy "tőlem idősebb" stb.az nem : Nálam idősebb?
2017. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 gyertek össze a kérdezővel :)
2017. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Miért azt írjátok mindig,hogy "tőlem idősebb" stb.az nem : Nálam idősebb?"


Sok ilyen gyöngyszem van. Mint "átjön nálunk" átjön HOZZÁNK helyett. Ilyen dolgokat nem is hallottam élőszóban, biztos újraindult volna az agyam.

2017. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!