Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki itéli el a melegeket? Én...

Ki itéli el a melegeket? Én nem mert a szeretet az szeretet csak kíváncsi vagyok más vélemlnyére .

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Sok ember azokat ítéli el, akik a frusztráltságuk miatt csak attól nyugszanak meg, ha mindenkinek bizonygatják, hogy ez mennyire jó dolog. Ergo, ha tukmálják, hogy melegnek lenni csodálatos. Amelyik nem ilyen, azt jobbára nem ítélik el. Viszont a keresztények mindenképp.
2017. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

engem zavar, ha előttem csókolóznának meg hasonlók

eddig idióta gyökér melegekkel találkoztam, mármint akikről biztosan tudom

szerintem olyanokkal is találkoztam akik normálisan, csak nem tudom róluk ezt a dolgot


betegségnek tartom, de ha a 4 fal között élik ezt meg és nem nyomják az emberek arcába, akkor eltudom fogadni ilyen módon

2017. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Én csak a förtelmes helyesírást ítélem el.
2017. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Nekem magával azzal, ha valaki meleg, semmi bajom nincsen. Teljes mértékben a magányügye.

Viszont talán mondhatom, hogy kezdek eltolódni afelé, hogy elítélem őket. Nem azért, mert melegek, hanem ahogy viselkednek...

Itt is, való életben is sok majommal találkoztam, akik melegek voltak, mellé hisztériások, rugalmatlanok, elviselhetetlenek, gőgösek.

Némelyikről már az utcáról megmondom, hogy az, mert úgy viselkedik, mint valami primadonna :D

Nyilván nem mindegyikük ilyen, sokukon valószínűleg észre sem veszem, hogy az, velük gondom sincs. Csak már kezd kialakulni bennem a negatív kép, meleg=primadonna... A primadonnákat pedig mindenhogy elítélem, a nemi indentitásuktól függetlenül.

Ezek a felvonulások is röhejesek, legyen búza, legyen büszke rá, de ez a felhypeolt röhejes büszkeségfelvonulás, ahol ott rázzák a seggüket, hát na :D Nem lehet komolyan venni, ez már vicc.

2017. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lazy Lover ***** válasza:
41%
a primitívek csak nálunk van ez a meleg utálat nyugaton nincs
2017. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Én a melegeket nem ítélem el, viszont a b_zikat igen(van különbség). Amúgymeg ez a "szeretet az szeretet" érv elég nagy baromság. Ennyi erővel ne ítéljük el a pedofilokat sem mert ő is csak "szereti" a gyerekeket.
2017. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem ítélem el őket, ő saját dolguk. Mindenképp a társadalom azon részének akik elítélik be kéne látni hogy a melegek is a társadalom része és honfitársaink. Akik őket kirekesztené vagy jogokat venne el tőlük azokat nem tartom normálisnak. Ugyan olyan hétköznapi emberek ők is, sőt van olyan ismerősöm aki meleg és mégis kiszolgálja a boltban a homofőbot is, mert ő ilyen...nem tesz különbséget.
2017. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

Én elítélem,mert véletlenül láttam már homokozni két pasit,elég keményen tolták.

Illetve egyszer a villamoson ölelkezett két srác,hát az összes egészséges utasnak tök kínos volt,azt hittem elhányom magam,de szerintem mások is.

Csak akkor nem ítélem el,ha nem látom őket,tehát otthon négy fal között az ő dolguk.

És ami még lényeg,hogy egészséges embereket ne befolyásoljanak,és nem molesztáljanak.

2017. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

A latens melegek akik a legjobban utalkoznak, nehogy elaruljak magukat.

Normalis embert nem erdekel a masik ember identitasa!

2017. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekel, hogy valaki meleg vagy nem.

Nem rám tartozik.

Az sem zavar ha pont előttem csókolóznak. Elviselem azt fiú-lány párostól is, így nem tudom, hogy miért lenne különb. Két ember..

2017. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!