Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megfelelési kényszer és...

Megfelelési kényszer és folyton folyvást másoknak jót akarást a saját vesztünkre! Ezekről hogyan lehet leszokni?

Figyelt kérdés
Sajnos ez a mindenkinek segítőkész, jót akaró, ezért aztán magáról túlságosan is lemondó alkat vagyok. Sajnos egyre jobban látom, hogy az emberek nagy százalékába nem lehet megbízni, ha neked van segítségedre szükség nem segítenek. Érzem, hogy ez a másoknak nagyon jó akarás kezd teljesen befuccsolni és rossz útba terelődni az életem pl. anyagi költekezés hogy a másiknak legyen mit enni és stb... Hogyan tudnék magamon változtatni? Aki járt már hasonló cipőben, elsősorban az ő válaszukra várnék.

#kedvesség #jóság #előzékenység #szeretet kihasználás
2017. júl. 4. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én meg az olyanokat verem szájba mint te előző minden bűntudat nélkül,american history x-et ha láttad a padkás jelenetet megcsinálnám veled.
2017. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meg a kérdésre válaszolva ne változz vannak emberileg értéktelen emberek ez nem téged minősít hanem a társadalmat,persze realizálni kell kinek segítesz de én azt mondom ne változz,tedd fel magadnak a kérdést mitől vagy ember?Hogy szeretnéd ha veled viselkednének?

Szerintem ha az ilyen dolgokat eldobod magadtól,lehet több pénzed lesz,lehet nem ér annyi csalódás de amikor a tükörbe nézel egy embert látsz nem egy szart.

2017. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-ha *hogy
2017. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a testvéremmel pontosan ebbe a helyzetbe kerültünk és valami kínkeservesen nehéz kijönni belőle. Álnok, kígyó emberek az utolsó fillérünkig legatyásítottak minket, luxusautót, luxuscikkeket vettek maguknak, a pénzünket eszük ágában sincs megadniuk, mi legalább két hónapig éheztünk, mint a kutya, jelzálog került az ingatlanainkra, nagyon rossz helyzetben vagyunk, de mindent megpróblunk, hogy kijöjjünk belőle. A legaljasabb húzás az egyik hiénától az volt, hogy még a jelzálogra felvett pénzünket is kicsalta és felszívódott, pedig tudta, hogy nincs már semmink. Teljesen a mi hibánk, hogy ilyen helyzetbe kerültünk és ennyire bíztunk ezekben az emberbőrbe bújt farkasokban. Sajnos kétfajta embertípus van: a bárány és a farkas. Mi bárányok voltunk és így jártunk. Az éhezés még semmi, ahhoz képest, hogy a teljes idegösszeomlás szélén táncolunk és ezek az ember/állatok röhögnek a markukba, hogy két ekkora balekot fogtak.
2017. júl. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg ez a világ, ilyen a világ, farkastörvények vannak. Nagyon remélem utolsó válaszoló, hogy sikerül megoldanotok a helyzeteteket, szurkolok értetek!
2017. júl. 5. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, igyekszünk, piszok nehéz, legrtöbbször elsírnám magam, de soha nem adom fel.
2017. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy sikerult ezen tullepnem, hogy megtanultam nem-et mondani. Nemet mondtam mindenre amihez nem volt kedvem es elobb utobb tudatosult a kornyezetembe, hogy nem vagyok egy kihasznalhato barom. Igen, eleinte en voltam a rohadt szemet de mara mar senki nem probal kihasznalni.
2017. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj jó lenni,hanem legyél eredeti,szabadelvű,és szard le az emberek érzéseit bagy magasból!
2017. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!