Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki videózna titeket...

Ha valaki videózna titeket mit tennétek?

Figyelt kérdés

Új vagyok az osztályban és nem akarnak befogadni mert idősebb vagyok és mert külföldi.. szoval megtörtént nem is egyszer hogy videozni probálnak csak ugy pl.óra közben

Nos én ilyenkor kitépném a kezéből és elhajítanám vagy eltörném csak nem biszem hogy ezt megtehetem..

22L


2017. dec. 5. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Függ a helyzettől, és a hangulatomtól. Ha kedvesen videózna, hogy pl megörökítse a szülinapomat, akkor integetnék. De ha pl azt filmezné, ahogy sírok, mert csalódás ért, akkor megkérném, hogy ne. Ha meg nyomná a kamerát a képembe, akkor lenyomnám a torkán. Van olyan, hogy tapintat, és empátia.
2017. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nylonx ***** válasza:
Alapból bunkóság a másikat videóra venni engedélye nélkül.Neveletlenség.Nincs idegesítőbb mikor valaki felém tart egy telefont.De ilyen kérdéseket nem szoktak 22 évesek feltenni hanem 16 év alatt,legalábbis az én időmben.
2017. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem teheted meg (következmények nélkül). szólsz a tanárnak, ha szavakkal nem tudod megoldani.
2017. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóltam ezeknek nem is egyszer fenyegetőztem is hogy szolok az igazgatónak de semmi folytatják tovább valamit csinálnom kell hogy megfélelmítsem őket
2017. dec. 5. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Videózzad te is őket felszólításokkal;)

Aztán jelentsd fel őket zaklatásért-személyiségi jogok megsértéséért s a felvételed a bizonyíték.

Nagy ügy nem lesz belőle, de biztosan örülnek idézéseknek:D


Én egy szódásszifont vinnék magammal s adnék nekik vele "filmanyagot" e kellemes időben:DDD

Amennyiben ugrálnak felém, ha támadnak, akkor a gázsprayvel s ennyi elég lesz nekik bizonyára.

2017. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy én is videóznám őket vagy szólnék a tanárnak, hogy ratyik az osztálytársaim.

És van egy legvalószínűbb lehetőség is, miszerint kiütném őket, de tekintve, hogy én fiú vagyok, valamint nem is nagyon foglalkozom a következményekkel, ez nálad nem kivitelezhető, szóval az első 2 valamelyikét javaslom.

2017. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiverném a farkam, hadd vegye fel a hülyéje!
2017. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!