Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Így az első 4 hónapban egész jól be tudtam illeszkedni az új osztályomba, de még mindig bennem van egy fajta ideg, mert rettegek attól hogy elszúrok valamit és újra megutál mindenki ahogy általánosban.

Érzem magamon hogy igenis bújós vagyok, szeretetéhes de valamiért nem akarok/tudok megbízni másokban állandóan azon kattog az agyam "vajon ezek hogyan beszélnek ki? Vajon ezek is utálnak titokban és csak szánalomból beszélnek velem?"

Borzasztóan vágyok egy barátra (akinek nyugodtan a vállára borulhatok,kisírhatom magam neki anélkül hogy az a szemét forgatná és hülyeségekkel nyugtatgatna. Akiről gondoskodhatok, aki megbízik bennem és akinek fontos vagyok. Itt a fontos-fontosra gondolok.

De aztán rájövök hogy minden lány egy ilyen társat akar, az én korosztályomban pedig nincs ilyen srác, és hogy egy rohadt nagy hülyeség volt egyáltalán ezen elgondolkoznom, mert ez is egy csomó időt vesz igénybe aztán nem marad időm a "fontos" dolgokra a néma hisztirohamom közepette. Elkezdem szidni magam hogy milyen egy nyálas kis liba vagyok, mert rájövök hogy senkinek sem kellek, aztán arra is hogy hülyeség volt ez utóbbit gondolnom, aztán egy hosszú vitába keveredek saját magammal, aminek a vége általában csak sírás a környezetem meg tök jogosan tart idiótának mert amikor az ilyen "viták" előjönnek bennem rám zúdul az összes eddigi sérelmem, a többiek meg néznek hogy "Miért sírdogál ez a tyúk, az előbb még mosolygott...?"

És egyszerűen nem tudok ezzel mit kezdeni igazából ezt is csak azért írom ki hogy hátha valaki megnyugtat hogy "nem vagy teljesen őrült" ha meg valaki beszól annak névtelenül bemutathassak, mert már teljesen dilisnek és depressziósnak érzem magam amikor mindezeket végigveszem magamban azután sírva fakadok.


2017. dec. 5. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod, kamasz vagy.
2017. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemhogy 4 hónap, de még 1 év alatt sem lehet eldönteni igazán, hogy egy osztályban ki a normális, és ki a tipikus hátba szúró/rosszakaró. Nekem 3 év kellet. Én az év egyik legrosszabb osztályát fogtam ki. Ilyenkor vagy megszoksz, vagy megszöksz dolog van érvényben. Rengeteg ilyen kérdést lehet itt is pl. olvasni a gyik-en, vagy hallani bárhonnan, hogy adott illetőt hogy nem szeretik az osztályban és kérdezik mit kell csinálni, és iskolát váltanak, tesznek ellene. Had mutassam be a másik végletet magamon keresztül. Teljesen új környezetbe kerültem, senkit nem ismertem. Amit kaptam nem érdemeltem meg, 4 éven keresztül a minden egyes nap megaláztatásban volt részem. Úgymond én voltam aki nem ismert senkit, mindenki másnak volt legalább 1-2 ismerőse, és ez elég ok volt arra hogy rajtam nevessenek, megalázzanak, rám lehessen fogni bármit, én legyen a nevetség tárgya. Minden szünetben az egész osztály engem basztatott, szóval folyamatos terror, nekem bármikor beszólhatott bárki. Miért nem tettem semmit? Mégis mit? Visszaszóltam, nem használt, egy egész osztály ellen meg nem lehet mit tenni, fejben pedig 1000x meggyilkoltam őket. Nos, én mégsem mentem el onnan.

Amint kiléptem az iskola kapuján le is volt szarva az egész, nem foglalkoztam a dologgal. Csak másnap reggel kellett a gyomorgörcsöt elviselnem, meg napi 6 órában. Rengeteg időnek tűnt. Hogy erős voltam-e vagy "csicska" - (amit napi szinten vágtak hozzám) mindenki döntse el maga.

Fogalmam sincs mennyire vagy hadilábon az osztállyal, és hogy hol helyezkedsz el azon a rohadt ranglétrán, de elmondom mi lett velem, vagy esetleg mi lesz veled a napi állandó stressz miatt. Alkoholfüggő vagyok a mai napig. Az első poharat miattuk öntöttem ki, a pánikbetegségről nem is beszélve. Biztos megfordul a fejedbe mért nem mentem pszichológushoz. Elárulná valaki minek? Az a beteg debil állat menjen hozzá aki annyi éven keresztül minden alkalommal amikor csak tehette keresztbe tett nekem. Nem pszichológus kell az ilyennek hanem haláltábor.

Neked viszont kívánom a legjobbakat!

2017. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azt meg, hogy nincs semmi bajod, szerintem te jobban el tudod dönteni
2017. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!