Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megfelelési kényszer. Hogyan...

Megfelelési kényszer. Hogyan lehet változtatni rajta?

Figyelt kérdés

Évek óta megfelelési kényszerrel küzdök. A szüleim, a barátaim, és sokszor idegen emberek irányába is. Ez nem látszik rajtam, de belülről teljesen felemészt. Nem tudom, mihez kezdjek vagy kihez forduljak, hiszen nagyjából csak magamra számíthatok, nem tudok senkiben sem megbízni eléggé, hogy ezt elmondjam, mert rengeteget csalódtam. Viszont egyre rosszabb... Elnyomom a saját érzéseimet, vágyaimat, akaratomat azért, hogy másoknak jó legyen, hogy másoknak én jó legyek. Próbáltam már kitörni belőle, de nem sikerült.

A pszichológuson elgondolkodtam már, mert ez mellett még jó pár hasonló, lelki és pszichés eredetű problémám van, de valahogy nem hiszek abban, hogy tudna segíteni, és pénzem sincs rá.


Mit gondoltok, mit kellene tennem?


2017. máj. 28. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ingyenes pszichiáter
2017. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

pszichológus

(vagy fű)


nekem is volt ilyen, de én egyszerűen meggyőztem magam, hogy minek feleljek meg bárkinek mikor pont tojik rám mindenki, senkit nem érdekel hogy én mit merre, vagy ha valakit még is az az ő baja :DD

2017. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondom a tutit!Csak magadnak felelj meg!Ennyi.Pont.
2017. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!