Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális, ha 20 évesen nincs...

Normális, ha 20 évesen nincs semmi igényem a szórakozásra?

Figyelt kérdés
Nem szeretek bulizni,nem szeretem a nagyobb társaságot,nem szeretek és nem is tudok táncolni,egyáltalán nem szeretem az alkoholos italokat,nagyon rossz ízük van.Ilyen szempontból kb.olyan szinten vagyok,mint egy nyugdíjas.Sokszor azért nem merek barátkozmi,mert félek,hogy akkor bulizni kéne velük menni.Nagyon különcnek érzem magam,mindenki bulizni jár meg szórakozni.

2017. dec. 8. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek bulizni. Egyszerűen nem tudom átérezni azt, hogy miért olyan jó a dolog.

A nagy társaságot sem szeretem, mert általában mindig vannak olyanok, akiket nem ismerek és nehezen nyitok mások felé. Nekem nem elég 4-5 perc ahhoz, hogy valakit megszólítsak és "haverként" kezeljem.


Az italok tekintetében csak párat szeretek. Azonban azt is otthon, kiélvezve az ízét.


A különbség tőled csak annyi, hogy én ezek ellenére "csajozni" imádok.

Szeretem az egész hódítás idejét kiélvezni. Így kevesen mondanák meg rólam, hogy nem vagyok egy társasági ember.

2017. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs ebbe semmi baj, ilyen típus vagy.

Én se járok el bulizni, de mégis találtam egy olyan társaságot akikkel elvagyok, eljárunk erre-arra kirándulgatni, járunk horgászni amikor jó idő van. Szabadtéri koncertekre, meg kisebb falunapokra én mondjuk szeretek járni, de én sem iszok alkoholt csak nagyon ritkán, de akkor olyat iszok aminek van azért ára meg minőségi is úgy ahogy, de mértékkel és egy évben egyszer ezt megengedhetem magamnak úgy érzem.

2017. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van igényed, csak nem találtad még meg, hogy számodra mi a megfelelő szórakozási mód. A bulizás mainstream, az tény. (De szerintem sokkal több ember van úgy ezzel, mint te, csak inkább jobb ötlet híján elmennek az ismerőseikkel mégis csak, mert szociális életet kell néha erőltetni) Lehet, hogy neked az lenne kikapcsolóbb, ha áthívnád pár haverodat társasozni/szerepjátékozni/kártyázni, és közben jót dumálnátok. Most csak mondtam valamit. Találd meg a tevékenységet, ami tetszik, és kikapcsol. És találj embereket hozzá, már ha több embert igénylő tevékenységről van szó.
2017. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Édes fiam a te bajod hogy a szórakozás szót nem tudod definiálni. A szórakozást ne azonosítsd azzal, hogy a sok 1 bites agyú lemegy a diszkóba és hányásig issza magát és megy a detoxba. Szórakozás lehet akármi, kirándulás, vezetés, rajzolás, bármi ami hobbi és ha társas hobbi akkor még barátaid is lehetnek. Hajrá.
2017. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is elég hasonló vagyok, mint te. Nincs ezzel semmi gond, hogy kilógsz a nagy átlagból. Hidd el, majd előbb-utóbb meg fogod találni a saját baráti társaságodat, vagy akár csak egy személyt, akit a barátodnak nevezhetsz. 17/L
2017. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ott a hiba hogy sok embernél szórakozás = bulizás. Pedig nem.
2017. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De hogy találjak olyan társaságot,ha mindenki bulizni jár?És ami a mégfontosabb:hogy találok így barátnőt?

Amúgy van egy barátom,de az még nálam is sokkal introvertáltabb.Azt még egy moziba sem lehet elhívni,vagy megenni egy pizzát.Holnap is egyedül megyek moziba,mert még reagálni sem hajlandó a hívásomra

2017. dec. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!