Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az nagy baj ha magányos...

Az nagy baj ha magányos farkas vagyok?

Figyelt kérdés

Valamiért nem szeretem az embereket.Lehet hogy velem van a gond,de inkább vagyok egyedül mint emberek között vagy arátok között.Egyedül szeretek lenni és a körülöttem lévő embereket alig birom elviselni ha leálnak velem beszélgetni én kb 2 perc után el is megyek onnan ez baj vagy normális?

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. dec. 10. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
"Mághányos fhárkás vágy, neőnek te nem kellecc! Ózdi vagy és sinther vagy!"
2017. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy éld az életed, ahogy neked jó (amellett hogy nem sérted mások jogait). Ha van olyan munkád, ahol ilyen körülmények között tudsz dolgozni, akkor nincs probléma. Párkapcsolat terén(már ha vágysz rá), ha találsz magadnak egy olyan lányt/fiút, aki hasonlóan gondolkozik, és elfogad így, illetve nem vagytok túl különbözőek, akkor nincs ezzel gond.
2017. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem baj.

Azt meg, hogy neked baj-e, csak te tudhatod.

2017. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Baj?
2017. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Amíg nem ártasz senkinek addig felőlem azt csinálsz amit szeretnél. Nem kell semmi féle normának megfelelni. Ha neked így jobb akkor nem kell kifogást keresni rá.
2017. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem kell aggódni senkit sem bántok csak nem vágyom az emberi kapcsolatokra.
2017. dec. 10. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szivemböl szóltál! Egy szimpla vonatút is felèr nekem egy rémálommal
2017. dec. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ismerős :)
2017. dec. 12. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!