Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem fogadja el a társada...

Miért nem fogadja el a társadalom általában a magyányos farkasokat? (Persze akik témyleg egyedül érzik jól magukat) 16/F

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre :)

2017. nov. 6. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért? Nem fogadják el őket?
2017. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2017. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Általánosságban azt veszem észre mindenki parázik miattuk hogy "antiszociálisak" vagy erőltetik akár megvetik őket. Egyik osztálytársam is ilyen és sokan zaklatják" emiatt (persze biztos vannak.olyanok akik elfogadják őket de most nem róluk van szó)
2017. nov. 6. 21:33
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Sztem senki nem foglalkozik velük, épp az... lazán átnéznek rajtuk az emberek.


Ők azok, akik panaszkodnak, hogy mennyire nem kellenek a csajoknak, meg milyen rossz a világ

2017. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A magányos farkasok nem fogadják el a társadalmat te igeninteligens...
2017. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok utáltak a melóban a munkahelyen is.Ez csak még rosszabb lett utána.Mindenki levegőnek néz hátbaszur belémrúg.
2017. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok szociális fobia miatt főleg mivel nem tudtam leküzdeni fobia így nem volt más választásom csak a magány de igazából nem érzem jól magam már így 29 évesen magányosan talán emiatt lettem depressziós, és igen sok helyen furcsán néznek rám.
2017. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akit mindenki utál, annak van valami defektje, vagy nomi... de nem magányos farkas... a magányos farkas ő akar magányos farkas lenni...
2017. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a magányos farkas nem a szüleivel él.
2017. nov. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Geralt menő csávó. :D
2017. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!