Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek egy ilyen...

Ti mit tennétek egy ilyen eset után?

Figyelt kérdés

Eggyik barátnőmékhöz akit nem rég ót ismerek, úgy mentem el akivel nem rég baratkoztam ossze hogy előtte ittam egy kicsit otthon volt a ferje is és nem tudom mennyire latszodott hogy ittam mielőtt elmentem hozzajuk mivel előtte 1 szülinapi bulin voltam,megjegyeznem nő vagyok és előtt

e mielőtt elmentem hozzajuk kavera ittam alkoholt és most eléggé kellemetlenül erzem magam tudom meg érdemlem de eléggé kellemetlen helyzet nem tudom mennyire vettek eszre hogy alkohol hatása alatt voltam illetve azt hogy ittam nem tudom meg látszódott -e rajtam vagy nem és hogy hogyan kezeljem ezt a hejzetet.


2017. dec. 11. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most is ittas vagy?
2017. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így írsz józanul,akkor kíváncsi vagyok milyen lehetsz ittasan.
2017. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fontos mit gondolhattak mivel nem régen barátkoztunk össze így mos t félek rossz benyomást keltettem ez végett vagy hogy most mit gondolhatnak igaz nem nalluk ittam meg azt amit de akkor is és mivel fáradt voltam kissé látszódott is rajtam szerintem hogy ittam
2017. dec. 11. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb alkoholt és több vesszőt ajánlok!
2017. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
david2394, ideje már lefeküdni, bármilyen nemű is vagy :)
2017. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit szívtál?!
2017. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!