Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Melyik jobb eset, ha...

Hölgyek! Melyik jobb eset, ha ti kinéztek egy pasit akihez vonzódtok és "felszeditek", vagy az amikor a pasi kezdeményez? A kapcsolat jövőjét illetően van különbség? Vagy ez nem számít?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem egy pasinak csak akkor van esélye, ha a nő kinézte magának. Persze ezt a pasi sose fogja megtudni, mert hát normálisabb nő pár kört futtat a pasival :)


A kapcsolat jövője meg az ember mentalitásán múlik szerintem, hiszen teljesen mindegy, hogy a nő kezdeményez, vagy a pasi, ha az egyik csak egy egy éjszakásra hajt.

2014. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Jó kérdés, de nem emlékszem olyanra, hogy a pasi szedett volna fel engem. :)) Szerintem is inkább a nők nézik ki a számukra szimpatikus férfit, max a pasi hiszi azt, hogy végül ő szedte fel a nőt. :D Akit legutóbb "felszedtem", lassan a vőlegényem, és jövőre lesz az esküvőnk. :)
2014. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a kapcsolat jövőjét ez egyáltalán nem befolyásolja.

Nekem egyébként az az ideális, hogy valaki megtetszik, valamiért észreveszem, de ő kezdeményez.

2014. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

Na hát ennyit az egyenjogúságról...még mindig az a felállás hogy a pasas fusson csak (felesleges) köröket, aztán vagy igent mond a csaj vagy nem.

A legjobb az ha hagyod hogy a csaj szedjen fel téged, így aztán ha a kapcsolatnak vége, te moshatod kezeidet hogy "nem te akartad".

2014. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Nálam csak úgy működik a dolog, hogy én kinézem magamnak...aztán meg hagyom, hogy udvarlással megnyerjen. ;)


Ha nekem elsőre (még mielőtt köröket kezdeni róni miattam) nem kelti fel az érdeklődésemet, akkor teljesen mindegy mennyit fut...soha nem fog utolérni.

2014. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

"még mindig az a felállás hogy a pasas fusson csak"


Úgy hívják ezt a folyamatot, hogy udvarlás. Persze kihalóban lévő szokás, ám ha nem egy kis k..vát akarsz, akkor kénytelen leszel megtenni. A normális erkölcsi értékrend szerint élő nők ezt szeretik, és nem teszik szét a lábukat mindenkinek.

2014. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom ahogy az 5. válaszoló mondja. Szeretek tetszelegni a pasiknak.
2014. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindig a nő választ.. a pasi meg felszedi..
2014. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy az felszedésnek számít, ha valaki megkérdeztem tőlem a zebránál vigyorogva, hogy piros-e a lámpa, holott egyértelmű volt, hogy igen? :D És utána még bájcsevegett?
2014. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Számomra az az ideális,ha én megadom a jeleket,a kezdőlökést úgymond,ezen felbátorodva pedig a pasi kezdeményez nálam,és elkezd teperni.Természetesen ezt csak annál csinálom,aki tetszik és kell nekem,így nyilván van esélye,amit én már előre tudok.Ő meg innentől udvarolhat.A mostani barátomnál is én voltam,aki felhívta magára a figyelmet,bátorítottam,biztattam,ő ezután kezdeményezett nálam.
2014. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!